Прага на 7 місці у списку найкращих міст світу!

Чеська столиця увійшла до топ-37 найкращих міст світу за версією Time Out, обігнавши Лондон, Лос-Анджелес та Барселону.

Сайт опитав 27 тисяч респондентів, щоб скласти рейтинг міст, які під час пандемії змогли зробити життя городян максимально комфортним. Крім важливих громадських ініціатив, команда Time Out, так само, брала до уваги культурне та нічне життя міста, рівень кухні місцевих ресторанів, ну і, звичайно ж, враховувався рівень життя та загальний настрій мешканців. На думку авторів статті, висока оцінка столиці під час пандемії місцевими жителями – основний фактор, який підняв місто на верхівку рейтингу.

Головний редактор журналу Time Out – Керолайн Макгінн сказала, що у списку зазначені міста, які краще за інших змогли адаптуватися до неприємних умов, викликаних епідеміологічною ситуацією: «Здається, що пандемія може назавжди змінити спосіб життя городян. Однак результати показують, що почуття спільності в критичні часи сильніше, ніж будь-коли. Люди підтримують одне одного, а також місцеві підприємства та громадські ініціативи, багато хто з нас навчився навіть розважатися в містах, в яких ми опинилися замкнені», – додала Макгінн у Time Out.

Однією з основних переваг саме Праги було відзначено величезну кількість парків, майданчиків для прогулянок із собаками та занять спортом, галявин, де можна затишно сісти з пледом та влаштувати пікнік, а також скверів із фонтанами та маленькими ставками.

Ну і не будемо забувати, що Прага – це просто дуже красиве місто, прогулянки яким відмінно рятують від раптової хандри в будь-який час року! Відвідати Прагу варто хоча би раз кожній людині, але найбільшими щасливчиками можна назвати тих, кому вдається сюди переїхати.

Пам’ятайте, що і Ви можете стати одним із них.

Зв'яжіться з нами