Поїздка в Дрезден: 11.01.2020

Поїздка в Дрезден msmstudy.eu

Поїздка в Дрезден завжди наповнена враженнями, тому Міжнародний Союз Молоді з радістю організує тури для своїх студентів в це багате пам’ятками місто. Студенти зимових канікул вирушили в подорож в столицю Саксонії 11 січня 2020 року.

Дрезден вважається містом контрастів, що також відзначили і наші студенти, прогулюючись по мощених вуличках з гідом. Тут одночасно поєднується архітектура бароко і промисловий центр, спокій річки Ельба і метушня центральних площ.

Цікаво, що назва міста «dredzane» в перекладі зі старослов’янської означає «жителі заболочених лісів», що зовсім не пасує до сучасного вигляду Дрездена. Історія розвитку була настільки стрімкою, що зараз складно навіть уявити, як він виглядав раніше.

Поїздка в Дрезден виявилася дуже насиченою, студенти встигли побачити всі основні визначні пам’ятки міста: Цвінгер, Альбертінум, дрезденський замок резиденцію, терасу Брюля, оперу Земпера, панно “Хода князів” і церкву Богородиці. Зручно, що більшість пам’яток розташовані поруч, і добиратися від одного цікавого місця до іншого можна пішки.

Величезне враження на студентів зимових канікул справив палацовий комплекс XVIII-XIX ст – Цвінгер. Там студенти зробили найбільше фотографій, намагаючись зберегти в пам’яті телефона цю велич і красу. На його території розташувався мальовничий ландшафтний парк відразу з декількома відомими музеями.

А щоб і нам зберегти враження від поїздки наш фотограф зробив фоторепортаж, переходьте по посиланню нижче і подивіться, як це було. Не забувайте, що у нас також є Instagram, де ми регулярно публікуємо актуальну інформацію та новини з життя студентів.

Зв'яжіться з нами