Чеський Крумлов: 02.11.2019

Чеський Крумлов msmstudy.ua

2 листопада 2019 студенти річних курсів Міжнародного Союзу Молоді відвідали Чеський Крумлов, миле місто на березі річки Влтава. У цьому місці червоних черепичних дахів ніби переносишся в середньовічну казку, де на скелі розташувався замок, і кам’яні мостові обрамляють вузькі вулички.

Чеський Крумлов ще називають “Місто Червоної Троянди” – колись ці краї були всипані прекрасними червоними квітами. Це місто занесене в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Збережені записи свідчать про те, що Чеський Крумлов виник ще в 13 столітті. Тому кожен турист, який приїхав до Чехії, зобов’язаний відвідати це чарівне місце, тим більше місто розташоване недалеко від Праги.

Наших студентів вразили химерні повороти річки Влтава. Екскурсовод розповів, що назва міста корінням сягає в німецьку мову і означає «крива долина».

Костел Святого Віта є ще однією головною архітектурною родзинкою міста. Він був побудований ще в 14 столітті, але потім в 19 столітті зазнав деяких змін. Студенти з цікавістю розглядали статуї чеських святих, які розташовані по всій території костелу.

Студенти в супроводі таємничих розповідей екскурсовода про місто також відвідали і головну площу Згоди в самому серці Чеського Крумлова. Головною визначною пам’яткою тут є будівля ратуші з 15 століття, на ній можна побачити герби Ческого Крумлова і чеських земель. Іншою визначною пам’яткою, яка вражає всіх гостей міста, є Маріанська колона.

По дорозі назад до Праги студенти натхненно обговорювали пам’ятки, які побачили в чарівному містечку, Чеському Крумлові. Враження – це найдорожче багатство, і ми раді, що можемо дати їх нашим студентам!

Не забувайте перевіряти наш Instagram, де ми весь час публікуємо новинки з життя МСМ, а також натискайте на кнопку внизу для перегляду нашого фотозвіту.

Зв'яжіться з нами