Поїздка в аквапарк: 09.01.2020

Поїздка в аквапарк msmstudy.eu

Поїздка в аквапарк — це завжди хвиля емоцій і вражень! Водні гірки, сауни, басейни, фітнес і все це в одному місці, така поїздка може точно порадувати дорослих і дітей. Тим більше, в Празі розташований один з найцікавіших аквапарків Центральної Європи – Aquapalace. Він також є самим найбільшим в Чехії.

Студенти зимових канікул 9 січня 2020 року відправилися вивчати морський світ празького аквапарку. Студенти провели час весело і з задоволенням: каталися з водних гірок, пірнали, купалися, влаштовували змагання між собою. За тим, щоб зі студентами нічого не сталося, відповідально стежили куратори МСМ і чеські професійні рятувальники.

В аквапарку знаходиться 14 найрізноманітніших саун. Тут і фінська лазня, і римська, і легка 30-градусна, а для тих, хто любить погарячіше — 90-градусна. Також дуже цікаво побувати на церемоніалі, де фахівець поливає камені спеціальними аромамаслами і великим віялом або рушником під музику направляє на гостей сауни гаряче ароматне повітря.

Але найбільше студентам сподобалося величезна різноманітність басейнів і водяних гірок. Цілий водний світ займає 9 150 м2, тому тут можна провести цілий день і навіть не помітити, як швидко пролетів час.

Ми щасливі організовувати для наших студентів різні заходи, адже канікули повинні бути наповненими, різноманітними і продуктивними. Щоб запам’ятувати ваші емоції, ми запросили фотографа.

Нижче ви можете подивитися на фотографії, які назавжди запам’ятали посмішки, сміх і живі емоції студентів. Також ми регулярно публікуємо фотографії із життя студентів МСМ в нашому Інстаграм.

Зв'яжіться з нами