Поїздка до Відня: 13.10.2018

msm students on their trip to Vienna msmstudy.eu

У столиці Австрії

13 жовтня 2018 року студентів річних підготовчих програм Міжнародного Союзу Молоді очікувала ще одна захоплююча поїздка до Відня. Вигідне розташування Праги у центрі Європи дозволяє з легкістю подорожувати по найвідомішим столицям, і в цей раз вибір припав на Австрію.

Відень знаходиться всього в трьох з половиною годинах їзди від Праги, розташований в східній частині Австрії. Це сьоме за величиною місто Європейського союзу, найбільш густонаселене місто Австрії і одне з найяскравіших міст Європи. Чого тільки варта центральна площа міста Штефанплатц ( «площа Стефана») на якій красується головний символ австрійскої століци, готичний собор святого Стефана. Сама площа виникла навколо собору в далекому 12 столітті і до сих пір є одним з головних туристичних місць в світі. Відомий німецький телесеріал «Комісар Рекс» неодноразово знімав свої серії саме на цій австрійської площі. Під самою будівлею собору і під найближчими будинками на площі розташувалися масивні катакомби. Відень також відомий як столиця класичної музики, де розташувався всесвітньо відомий Віденський філармонічний оркестр, Віденський Концертхаус і Віденська державна опера.

Поїздка до Відня, безумовно, вдалася на славу: студенти вдосталь нагулялися білосніжними вулицями міста, спробували відомий віденський торт Захер і помилувалися шедеврами архітектури. Протягом усієї захоплююче екскурсії їх супроводжували тепле віденське сонце, цікаві історії екскурсовода і фотозйомка нашого штатного фотографа.