Проживання в Чехії

Для студентів існує декілька варіантів проживання:

  • Оренда квартири в Празі

Оренда житла в Празі обходиться студентам недорого, тому що Прага – це студентське місто і існує велика кількість пропозицій по оренді житла саме для студентів. Як правило, студенти знімають квартиру недалеко від центру на кілька людей.

  • Студентські гуртожитки в Празі

Як правило, кожен університет має свій гуртожиток, але студент може жити в будь-якому іншому з студентських гуртожитків в Празі. Тут немає жорсткої прив’язки гуртожитку до того чи іншого університету, і ціни на проживання приблизно однакові. Всі іноземні студенти чеських державних університетів мають право на пільги на проживання. Так, студенти денної форми навчання отримують стипендію на проживання (по-чешски – “ubytovací stipendium”). Щоб отримати стипендію необхідно написати заяву в університет.

  • Житло недалеко від Праги (20-30 хвилин)

Цей варіант для тих студентів, які не звикли до метушні і шуму великого міста. В зелених передмістях Праги можна зняти в оренду цілий особняк або навіть віллу, тому що багато місцевих жителів виїжджають з країни на кілька років і здають в оренду свої заміські будинки. Це найбільш цікавий варіант для тих студентів, які відразу вирішили остаточно влаштуватися в Чехії.

Зв'яжіться з нами