Подорожі Європою

Під час Вашого перебування Міжнародний Союз Молоді організовує культурну програму, яка включає розважальні культурні заходи та подорожі Європою. Подорож – це одна з найцікавіших подій, яка може відбутися з Вами. Чеська Республіка розташована прямо у самому серці Європи, що робить подорожі до інших міст простішими та доступнішими, ніж деінде. Ось короткий огляд напрямків та поїздок, які ми організовуємо у рамках нашої програми.

Берлін

Berlin msmstudy.eu

Берлін є столицею Німеччини та відомим центром сучасної європейської історії. Це одне з найбільш прогресивних міст світу, яке поєднує в собі натхненну історію та сучасний енергійний спосіб життя. Це динамічний центр, де Схід зустрічається з Заходом, Берлін служить штаб-квартирою німецького та міжнародного бізнесу, політики та культури. Багато великих корпорацій Євросоюзу створюють свій головний офіс у Берліні.

Берлін є яскравим центром сучасного мистецтва з численними музеями, художніми галереями, театрами та музичними залами. Щороку у Берліні проводяться Міжнародний арт-форум та Берлінський кінофестиваль. Це зробило Берлін популярним молодіжним центром, який приваблював багатьох художників Німеччини та світу, щоб переїхати, влаштуватися і працювати в цьому місті.

Берлін став одним з найпопулярніших туристичних напрямків і, безсумнівно, є точкою, без якої важно уявити справді цікаві подорожі Європою. Берлін знаходиться лише в 4 годинах від Праги. Це місто володіє унікальним духом, який пропонує щось особливе для всіх, будь то чудова архітектура, першокласний дизайн, ресторани, історичні пам’ятки або сучасні виставки.

Мюнхен

Munich msmstudy.eu

Мюнхен, столиця Баварії (Німеччина) був заснований у 12 столітті. Як і багато німецьких міст, він зазнав значних втрат у Другій світовій війні і з того часу був майже повністю перебудований. Сьогодні Мюнхен перетворився на прекрасне, сучасне, динамічне місто з найбільш потужною економікою.

У Мюнхені є багато історичних, цікавих та незвичних місць. Серед приголомшливих – церкви в стилі бароко, прекрасні парки, сади, музеї, палаци та сучасні торгові центри. Мюнхен добре відомий завдяки “Октоберфесту” – відомому фестивалю пива, який проводиться тут понад 200 років, залучаючи тисячі любителів пива з усього світу.

Подорожі Європою з МСМ надають нашим студентам можливість відвідати всесвітньо відомий музей BMW. В ньому проходить постійна вистава, яка розповідає про дивовижну історію BMW. Розміри експозиції сягають 4000 м². В музею представлені сотні автомобілів, двигунів та мотоциклів. Унікальний дизайн музею не залишить в спокої навіть тих, хто не цікавиться автомобілями. Захоплююча архітектура, постійно оновлювана виставка та вражаюча розважальна програма зробить чудові спогади для всіх.

Дрезден

Dresden msmstudy.eu

Подорожі Європою, безумовно, не можуть обійтись без відвідування ще одного німецького міста. Дрезден – красиве чарівне місто з власною унікальною історією.

Під час Другої світової війни Дрезден був повністю знищений повітряним бомбардуванням, тому історичний центр був ретельно відновлений за допомогою старих карт і планів. До 1990-х років Дрезден був частиною Східної Німеччини, а після падіння Берлінської стіни він приєднався до решти країни.

Зараз Дрезден – столиця Вільної держави Саксонії. Раніше він був головною королівську резиденцію Саксонії.

Шанувальники мистецтва будуть в захваті від Gemäldegalerie Alte Meister (картинну галерею Old Masters) і музею Грінса Гевелбе (Green Vault), одних з найвідоміших світових галерей з визначними шедеврами мистецтва.

Дрезден також був домом для Вільгельма Вагнера, оперного композитора, який працював тут у 1800-х роках. Сьогодні незалежні опери продовжують ділитися своїм мистецтвом, проводячи класичні та сучасні шоу на своїх сценах.

Розташований вздовж берегів річки Ельба, Дрезден – один з найзеленіших міст Європи, красиво оформлений лісами, садами та парками. Хоча після початку возз’єднання Німеччини на початку 90-х років Дрезден зазнав різких змін, він перетворився в чарівне сучасне європейське місто.

Відень

Vienna msmstudy.eu

Відень – столиця Австрії, де проживає майже 2 мільйони громадян, а також одне з визначних місць для подорожі Європою. З моменту свого заснування в III столітті Відень став мостом між тисячами культур. Відень – держава-член Європейського Союзу, розташований на річці Дунай, а також недалеко від Альп.

У Відні ви можете відкрити вражаючі культурні можливості, як ніде більше, з його численними концертами, виставками, художніми галереями, музеями та парками!

Студенті МСМ можуть випробувати суміш європейських культур у Відні, де елегантність Габсбургської імперії доповнює сучасну дипломатію Організації Об’єднаних Націй. Кожен відвідувач цього міста обов’язково оцінить його дивовижне поєднання культурної краси та сучасного міжнародного політичного розвитку.

Вишукана кава, смачний національний десерт – торт Захер – у поєднанні з просторим, але милостивим та привітним декором інтер’єру, розтопить ваше серце.

У період між перервами на каву студенти МСМ матимуть можливість відвідати Шенбруннський та імператорський палаци у Відні.

Париж

Paris msmstudy.eu

Дивовижний Париж – столиця Франції. Ця чарівна перлина приваблює людей з усього світу, як центр високого мистецтва, моди та кулінарних шедеврів. В подорожі Європою Париж, звичайно, являється одним із провідних пунктів призначення. Діснейленд, Лувр, Ейфелева вежа та Версаль – лише деякі з визначних пам’яток цього міста. Щорічно Париж відвідує в середньому 18 мільйонів людей, і студенти освітніх програм МСМ з радістю стають одним з них.

Париж має майже 2000-річну історію. Сьогодні Париж славиться своїм Собором Паризької Богоматері (побудованим в 1163 році на місці церкви Сент-Етьен і стародавнього священного язичницького місця з часів Римської епохи).

Сьогодні в кордонах Парижа з’являється все більше сучасних бізнес-кварталів, що робить його не лише культурною столицею, але й одним з провідних економічних центрів у світі.

Париж має майже 2000-річну історію. Сьогодні Париж славиться своїм Собором Паризької Богоматері (побудованим в 1163 році на місці церкви Сент-Етьен і стародавнього священного язичницького місця з часів Римської епохи).

Сьогодні в кордонах Парижа з’являється все більше сучасних бізнес-кварталів, що робить його не лише культурною столицею, але й одним з провідних економічних центрів у світі.

Карлові Вари

Carlsbad msmstudy.eu

Карлові Вари розташовані приблизно в 120 км від Праги у західній частині Чехії, де зливаються річки Тепла та Охре. Це місто є всесвітньо відомим курортом, який влаштовує найкращі спа в світі.

Це місто було засновано Карлом IV в XIV столітті. За переказами, імператор побудував місто після випадкового виявлення термальних джерел. З XVI століття цей спа-центр був удостоєний візитів багатьох благородних родин та заможних громадян. Через велику кількість стихійних лих з тих часів збереглося лише кілька будівель. Золота епоха Карлових Вар була в XVIII і XIX століттях, і в цей період було побудовано багато місцевих орієнтирів.

Багато туристів приїжджають, щоб відвідати культурні та спортивні заходи, які проходить у місті протягом усього року. Одною із найпопулярніших подій є Міжнародний кінофестиваль Карлові Вари, який залучає професіоналів та зірок Голлівуду, а також любителів кіно. Крім того, в Карлових Варах часто проходять зйомки шедеврів кіно, які знімають свої найкращі сцени на вулицях міста. Яскравий приклад – “Казино Роял”, один з фільмів Джеймса Бонда.

Крім того, деякі визначні пам’ятки Карлових Вар отримали міжнародне визнання: такі як Бехеровка, Мозер та Тун.

Зв'яжіться з нами