Мовні іспити в Празі

boy is taking an exam msmstudy.eu

Дізнайся, як оцінюються мовні іспити в Празі.

Відвідування – мінімум 80%

Результати іспитів  – мінімум 75%

У випадку, якщо відсоток відвідування є меншим, ніж 80%, а підсумкові результати іспитів лише трохи нижче прохідного балу, студентам буде надано додаткові 5% за результатами тестування.

У випадку, якщо учень виконує 100% домашніх завдань, наданих вчителями, але підсумковий результат іспиту трохи нижче прохідного балу, студент отримає додатковий 5%  до його оцінки.

Протягом усього курсу.

Студент повинен написати 3 семестрових іспити за семестр, 1 іспит з чеської мови, 1 загальний тест (в середині курсу) та 1 випускний іспит з мови, який визначатиме оцінку в сертифікаті в кінці року.

Після закінчення курсу студент отримає сертифікат про успішне завершення підготовчої програми. Оцінка, отримана на підсумковому іспиті, визначить, який мовний рівень згідно з SERRJ (Společný Evropský Referenční Rámec Pro Jazyky – B1, B2) належить студенту. Вимоги до успішного завершення курсу полягають у наступному: активна участь на заняттях, виконанні домашні завдання та успішне завершення міні-тестів протягом курсу.

Рекомендований навчальний план протягом року (жовтень-травень):
A1 – листопад

A2 – січень (L 1-10 Books Chcete Mluvit česky I)

B1 – березень (навчальний план книги Chcete Mluvit česky I)

В2 – травень (навчальний план книги – Chcete Mluvit česky II)

Важлива інформація: план навчання завжди індивідуальний і залежить від кількох речей.

  • як швидко ти розумієш навчальний матеріал;
  • домашнє завдання та заняття, виконані за межами класу, та розуміння базової мови.

Нижче дивіться короткі описи мовних рівнів.

Одна частина курсу – це стандартний іспит з чеської мови, який визначає рівень мови та оцінку в сертифікаті. Іспит проводиться в визначену дату лише один раз. На іспиті студент не можете використовувати будь-які допоміжні матеріали (наприклад, словники, ноутбуки, нотатки тощо). Якщо студент не виконує вимоги до іспиту, він буде виключений з нього без можливості повторення.

Опис Річного Підготовчого Курсу

Початковий рівень мови: A0

Курс спрямований на отримання необхідного рівня мови для навчання в університеті (мінімальний B1). У випадку досягнення B1  – студенти мають можливість продовжити навчання до рівня B2. В кінці курсу студент скаладає іспит до рівня B1 або B2.

Примітка. Якщо студент бажає пройти рівень B2 після закінчення курсу, він повинен спочатку довести, що опанував курс B1, перш ніж перейти до наступного.

Студенти, зацікавлені в отриманні рівня B2, також можуть записатися на додаткові семінари з стандартів B2.

Критерії оцінювання:

  • Відвідування  – не менше 80%
  • Результати іспитів  – мінімум 75% у всіх тестах
  • Активна участь у класі
  • Постійне виконуючи задані завдання
  • Проходження кваліфікаційних тестів, які будуть складати 11-12 кращих студентів.

Опис Піврічного Підготовчого Курсу

Підручник: Глави 1-5 “Chcete Mluvit česky I”. Рівень мови кожного студента визначається тестом.
Курс спрямований на досягнення знань з чеської мови на рівні B1.

На кінці курсу студент складає іспит на рівень B1. Студенти, які хочуть досягти рівня B2, також можуть спробувати скласти іспит на рівень B2.

Іспит та сертифікація

дівчина пише тест msmstudy.com.ua

Сертифікати на чеській та англійській мовах будуть видаватися учням після завершення курсу наприкінці навчального року.

Мовні іспити в Празі та сертифікати, не включені в навчальний план курсу та запитувані особою, відповідають даним правилам:

Мовні іспити в Празі та сертифікати, не включені в навчальний план курсу та запитувані особою, відповідають даним правилам:

реєстрація для іспиту повинна бути зроблена не пізніше ніж за 7 робочих днів до дати проведення іспиту
результати будуть оголошені протягом 1 тижня з дати іспиту
сертифікати видаються в навчальному центрі протягом робочого дня протягом 7 робочих днів після іспиту.
Екзамени за межами даного курсу та дат повинні обговорюватися індивідуально та оплачуватися окремо під час реєстрації іспиту.

Плата за вивчення мови в Празі, що відбувається поза курсу
(Вартість екзамену мови в Празі включає сертифікат після успішного завершення):

Чеська мова A1: 1 500 kč
Чеська мова A2, B1: 2 000 kč
Чеська мова В2: 2 500 крр
Вимоги до курсу англійської мови, результати курсу та критерії відмітки
Групи складаються на основі початкового рівня англійської мови, який визначається тестом.

Відвідуваність: мін. 80%

Після закінчення курсу студенти проходять випускний іспит.

Проходження класу: мін. 75%

Якщо студенти відповідають наступним критеріям, він отримує сертифікати про успішне завершення курсу та наступний рівень англійської мови.

Якщо результати студентського іспиту складають менше 75%, але відвідуваність вище 80% – студент отримує сертифікат як учасника курсу.

Якщо результати студентського іспиту складають менше 75%, але відвідуваність менше 80%, студент не отримує сертифікат.

Сертифікат англійської мови видається чеським сертифікатом в кінці курсу.

Примітка: якщо студент не відповідає зазначеним критеріям, він може бути переведений в іншу групу або виключений.

Опис рівнів володіння мовою відповідно до європейських критеріїв:
Початківець – А1

Розуміє загальні щоденні фрази та слова, що дозволяє виконувати прості потреби і вміє їх використовувати. Знає, як представити себе та інших, запитувати особисту інформацію, таку як: де ви живете, хто ви знаєте, що у вас є, і також може відповісти на такі запитання. Можна легко спілкуватися, якщо людина говорить повільно.

А2

Розумійте речення та загальні фрази, пов’язані з повсякденним життям (наприклад, сім’я, магазини, місця, де живе, де працює). Може спілкуватися в простих часто повторюваних ситуаціях, які вимагають прямого обміну інформацією про загальні речі або люди, кого це відомо. Можна просто описати освіту, найближче оточення та відповісти на питання щодо основних потреб.

Середній рівень – В1

Взагалі розуміє інформацію про теми, яку знають, часто зустрічаються на роботі, в школі, в святковій дільниці чи іншому випадку, якщо інформація в стандартному вираженні. Можна спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть відбутися в країні, де мова промовляється. Можна скласти тексти на теми, які вони добре знають або особисто зацікавлені. Може описувати свої враження, події, мрії, надії та прагнення, вміти викладати та пояснювати власну думку та плани.

В2

Розуміє основну інформацію зі складних текстів на різних темах, таких як обговорення їх спеціалізації. Можна спілкуватися легко і спонтанно, що дозволяє регулярно спілкуватися з носіями мови без особливих зусиль з обох сторін.

Можна чітко та детально говорити про широкий спектр питань і висловити свою думку з певних питань, а також переваги та недоліки різних варіантів.

Розширений – С1

Розуміє широкий спектр складних і великих текстів, може знайти прихований сенс, може висловлюватися вільно і спонтанно без проблем при виборі слів або фраз. Може ефективно використовувати мову в соціальних, академічних та професійних цілях. Може створювати чіткі, добре структуровані тексти на складні теми, демонструючи вміння структурувати інформацію, спілкуватися та надавати вихідні посилання.

С2

Зрозумійте майже все, що можна почути чи читати. Можна узагальнити інформацію з різних вербальних та письмових джерел, збирати факти та докази, представити їх структурованим способом, вільно говорити, звертати увагу на деталі та інтонацію навіть у найбільш складних ситуаціях.

Зв'яжіться з нами