Послуги

Міжнародний Союз Молоді — надає комплексне інформаційне, консультаційне та підготовче сприяння молоді, яку цікавить освіта в Чехії та в інших країнах світу. На сьогоднішній день ми успішно працюємо в цих напрямках і пропонуємо великий вибір освітніх програм.

Незалежно від вибору країни навчання, наша компанія завжди намагається зрозуміти клієнта і відповісти на всі питання, пов’язані з перебуванням в обраній країні, вступом в бажані навчальні заклади за кордоном та оформленням студента на цікаві для нього програми.

Ми надаємо такі послуги як:

Здоров’я та страхування

Дізнайся більше про то, як отримати медичне страхування в іноземній країні та до чого потрібно готуватися перед поїздкою за кордон.

Студентська Віза

Дізнайся більше про візу до Шенгенської зони: які документи потрібно підготувати та коли найкраще подавати заяву, якщо твоя мрія – освіта в Чехії.

Проживання

Більше інформації та світлини з місць проживання, які доступні для студентів МСМ.

Подорожі

Студентське життя з МСМ це не тільки продуктивні та пізнавальні навчальні програми, але і безліч цікавих подорожей. Між них: Берлін, Мюнхен, Дрезден та Відень.

Нострифікація атестату / диплому

Ознайомтесь з корисною інформацією щодо того. як офіційно визнати шкільний атестат чи диплома бакалавра, магістра, спеціаліста в Чехії.

Гарантії вступу

Дізнайся все, що тобі потрібно для того, щоб гарантовано вступити до чеського ВНЗ. Твоя освіта в Чехії ближче, ніж ти думаєш.

Мовні іспити

Все, що тобі потрібно знати про мовні іспити: як визначити рівень іноземної мови, що треба для підготовки, та з чого складається курс.

Зв'яжіться з нами