Політика конфідеційності

Інформація про нашу організацію та веб-сайті

Оператором цього сайту є Міжнародний Союз Молоді (Mezinárodní Svaz Mládeže zs), який виступає в якості організатора шкільних заходів, літніх таборів та інших групових та індивідуальних освітніх програм. Міжнародний Союз Молоді працює з персональними даними, тому потребує вашу згоду на обробку персональних даних відповідно до положення (ЄС) 679/2016 Європейського Парламенту та Ради щодо захисту приватних осіб про обробку персональних даних та вільного переміщення цих даних, які далі іменуються «ВВП» відповідно до Закону № 101/2000 Coll., про захист особистих даних і про удосконалення деяких законів.

Відправляючи веб-контактну форму через www.msmstudy.com, відправляючи веб-заявку на мовний курс через www.msmstudy.com або зв’язавшись з компанією або її співробітниками по телефону або через електронну пошту, ви даєте свій дозвіл Міжнародному Союзу Молоді (Mezinárodní Svaz Mládeže zs), що знаходиться за адресою: Na Poříčí 1067/25, Прага 1 – Nové Město; поштовий індекс: 110 00; Ідентифікаційний номер компанії: 270 54 888, зареєстрований в Комерційному регістрі, який зберігається в муніципальному суді Праги, розділ L, Запис 60861; електронна пошта: office@eurostudy.cz (Міжнародний Союз Молоді); для обробки ваших особистих даних відповідно до наведених нижче умов.

Міжнародний Союз Молоді надає дійсну Політику конфіденційності та інформує вас про процедури і рішення, які ви можете прийняти щодо того, як ваша інформація збирається в Інтернеті і як вона використовується. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цією Політикою конфіденційності та час від часу знову заходьте на цю сторінку, щоб дізнатися про будь-які зміни на сайті.

Міжнародний Союз Молоді може в будь-який момент змінити цю Політику конфіденційності, опублікувавши модифіковану версію на цьому сайті. Всі зміни будуть автоматично набувають чинності з дати, зазначеної в опублікованій Політиці конфіденційності, якщо не вказано інше.

Сайти, на які поширюється ця Політика конфіденційності

Дійсна Політика конфіденційності застосовується до всіх веб-сайтів і доменів, що належать Міжнародному Союзу Молоді, а також до веб-сайтів, які орієнтовані на сайти або конкретні країни (в сукупності має назву «Веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді»). Веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді може містити посилання на сторонні веб-сайти для вашої зручності та інформування. Якщо ви використовуєте ці посилання, ви залишаєте веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді. Ми не контролюємо інші сайти або їх Політику конфіденційності, і вони можуть відрізнятися від нашої власної Політики конфіденційності. Політика конфіденційності не застосовується до особистої інформації, яку ви віддаєте перевагу надавати непоєднаним третім особам. Ми не контролюємо інформацію, зібрану іншими веб-сайтами, або політику конфіденційності, яка застосовується третіми особами, і ми не несемо відповідальність за таку практику або зміст таких сайтів.

Види інформації, яку ми збираємо і використовуємо

«Особиста інформація» в цій політиці означає інформацію про ідентифікованих осіб, які юридично захищені в юрисдикції країни, в якій ви перебуваєте. У деяких юрисдикціях «особиста інформація» або «особисті дані» не міститимуть контактну інформацію про роботу.

Веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді збирає інформацію різними способами і для різних цілей. Якщо ви вирішите зареєструватися на веб-сайті Міжнародного Союзу Молоді, вас попросять надати контактну інформацію (ім’я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти або унікальний логін і пароль). Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб зв’язатися з вами щодо послуг, якими ви зацікавилися на нашому веб-сайті. Ми також можемо використовувати вашу контактну інформацію для відправки вам інформації про інші продукти та послуги Міжнародного Союзу Молоді, а також рекламних матеріалів від деяких наших партнерів по маркетингу, які можуть бути вам цікаві. Якщо ви не хочете отримувати ці рекламні матеріали, ви можете відмовитися від підписки при наданні контактної інформації або в будь-який час, оновивши свої налаштування (див. Розділ про підписку нижче).

У вас також є можливість надавати демографічну інформацію (наприклад, вік, стать, національність і т. д.). Міжнародний Союз Молоді використовує цю демографічну інформацію для розуміння ваших потреб і інтересів і надання вам більш персоналізованого змісту веб-сайту. Міжнародний Союз Молоді використовує цю інформацію для обробки ваших запитів і замовлень, для забезпечення вашої участі в рекламних пропозиціях і для полегшення ваших відносин з нами.

Через веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді ви можете замовляти товари або послуги, запитувати інформацію або підписуватися на маркетинг або додаткові матеріали. Щоб придбати у нас продукт або послугу, ми просимо вас отримати деяку інформацію. Вам необхідно буде надати контактну інформацію (наприклад, ваше ім’я, адресу електронної пошти та адресу) і інформацію про платіж (наприклад, ваша платіжна адреса). Інформація про платежі, яку ми збираємо від вас, використовується тільки для виставлення рахунків за придбані вами продукти та послуги.

У більшості випадків ви погоджуєтеся на використання вашої особистої інформації відповідно до цієї політики, надаючи нам інформацію, яку ми просили. У деяких випадках ми можемо запросити вашу згоду, якщо ми вважаємо, що інформація делікатна або якщо наше використання інформації може включати інші види використання, не вказані в даній Політиці конфіденційності, або будь-яке інше повідомлення про конфіденційність, яке ми вам надали.

Веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді автоматично збирає технічну інформацію про ваш візит (наприклад, тип браузера, постачальник інтернет-послуг, тип платформи, IP-адреса, сторінки, з яких ви прийшли, операційна система, тимчасова мітка). Ми не пов’язуємо цю інформацію з іншою інформацією про вас. Ми узагальнюємо цю інформацію для створення звітів на веб-сайті Міжнародного Союзу Молоді для аналізу тенденцій, діагностики проблем з нашим сервером і управління веб-сайтами Міжнародного Союзу Молоді, відстеження рухів користувачів і моделей використання і збору загальної демографічної інформації.

Якщо ви відправили контактну форму, адресу електронної пошти та телефон в Міжнародний Союз Молоді, ви погоджуєтеся обробляти свою особисту інформацію наступним чином.

Особисті дані для обробки:

 • ім’я та прізвище
 • адреса електронної пошти
 • телефонний контакт (якщо надано)

Метою обробки персональних даних є:

 • Відправлення комерційних пропозицій від Міжнародного Союзу Молоді. Зокрема, мова йде про щорічну інформацію про дати курсів, запуск літніх таборів, інформаційні бюлетені, іноземні школи та інформацію про майбутні та реалізовані Міжнародним Союзом Молоді заходи.

Час обробки ваших персональних даних:

 • дійсно до скасування

Відправляючи контактну форму через Міжнародний Союз Молоді, тобто www.msmstudy.com, або, звернувшись до співробітників Міжнародного Союзу Молоді через електронну пошту або по телефону, ви заявляєте, що ви отримали належне розпорядження Міжнародного Союзу Молоді по обробці та захисту персональних даних*, що наведені вище персональні дані є точними і достовірними і надаються на добровільній основі Міжнародному Союзу Молоді.

Якщо ви зацікавлені в пропозиціях і порадах, або якщо ви підписуєтеся на мовний курс, літній табір, курс іноземної мови, курс в іноземному університеті, організований Міжнародним Союзом Молоді, або стажування, ви погоджуєтеся на обробку особистих даних:

Особисті дані для обробки:

 • ім’я та прізвище
 • резиденція
 • стать
 • адреса електронної пошти, адреса електронної пошти батьків (для неповнолітніх),
 • телефонний контакт, батьківський контакт (для неповнолітніх)
 • дата народження заявника
 • інша особиста інформація про обов’язкові документи, такі як антиінфекційний сертифікат, копія картки медичного страхування і медичний звіт
 • фотографії, відео і звуки з подій, в тому числі і тих, хто був згаданий.

Ці особисті дані необхідні, зокрема, для створення конкретної пропозиції, консультацій, спілкування, необхідного адміністрування та організації деяких подій. Це дані, які необхідні нам для підготовки і організації, і, при необхідності, ми можемо також вимагати надати її законним установам. Ця особиста інформація буде використовуватися виключно для створення конкретної пропозиції, консультацій, спілкування, необхідного адміністрування та організаційного забезпечення деяких подій, щоб надати відповідні послуги організаторам. Ці персональні дані будуть оброблятися впродовж максимум двох років, потім видаляються і подрібнюються.

Метою обробки персональних даних є:

 • Обробка даних необхідна для створення конкретної пропозиції, консультацій, спілкування, необхідного адміністрування та організації деяких подій. Це дані, які необхідні нам для підготовки і організації, при необхідності, ми можемо також вимагати надати їх законним установам. Ця особиста інформація буде використовуватися виключно для створення конкретної пропозиції, консультацій, спілкування, необхідного адміністрування та організаційного забезпечення деяких з подій, щоб надати відповідні послуги організаторам.
 • Відправлення комерційних пропозицій від Міжнародного Союзу Молоді. Зокрема, мова йде про щорічну інформацію про дати курсів, запуск літніх таборів, інформаційні бюлетені, іноземні школи та інформацію про майбутні і реалізовані Міжнародним Союзом Молоді заходи.
 • Відправник погоджується на використання фотографій або відеороликів, в яких фіксується його або її дитина. Ці фотографії та відео будуть використовуватися виключно для презентації і просування літніх таборів, шкільних поїздок і аналогічних заходів, що проводяться Міжнародним Союзом Молоді в соціальних мережах, рекламних роликах та інших засобах масової інформації.

Дата згоди на обробку та збереження наступної особистої інформації:

 • ім’я, прізвище, адреса електронної пошти батьків, батьківський контакт надається на невизначений термін і дійсний до тих пір, поки він не буде відкликаний. Фотографії та відео будуть оброблятися протягом необмеженого терміну без можливості зняття згоди після проведення заходу. Інші персональні дані будуть оброблятися максимум два роки, потім видаляються і подрібнюються.

Особисті дані можуть надаватися наступним третім особам:

 • Іноземні партнери, з якими ми співпрацюємо в програмах і заходах щодо зарахування.
 • Уповноважені установи (наприклад, Поліція Чеської Республіки, Посольства і т. д.)
 • MSM Group s.r.o., IČ: 27355462, Praha 8 – Karlín, U Sluncové 666/12a, поштовий індекс 18600

Відправляючи контактну форму через Міжнародний Союз Молоді, тобто www.msmstudy.com, або, звернувшись до співробітника Міжнародного Союзу Молоді через електронну пошту або по телефону, ви заявляєте, що ви отримали належне розпорядження Міжнародного Союзу Молоді щодо обробки та захисту персональних даних *, що зазначені особисті дані є точними і достовірними та були надані Міжнародному Союзу Молоді на добровільній основі. Ви також погоджуєтеся з тим, що ваша згода на обробку вашої особистої інформації може бути відкликаною в будь-який час (див. Розділ скасування підписки нижче). Ви також погоджуєтеся з тим, що згода на обробку ваших персональних даних при подачі заявки або замовлення є обов’язковою і, якщо її скасовано до того, як програма або послуга буде замовлена, вона підлягатиме застосованим умовам через неможливість програми або надання послуг.

* Інструкція

Адміністратор, відповідно до положень статті 13 Регламенту (ЄС) № 2016/679 Європейського парламенту і Ради від 27 квітня 2016 року Загального положення про захист персональних даних («Регламент»), дійсним повідомляє, що:

 • Дані про персональні дані будуть оброблятися Міжнародним Союзом Молоді на підставі його вільної згоди в вищевказаних умовах.
 • Підставою для надання інформації про Міжнародний Союз Молоді є ваш інтерес до комерційних пропозицій Міжнародного Союзу Молоді або відвідування вами або вашою дитиною мовного курсу, літнього табору, курсу іноземної мови Міжнародного Союзу Молоді за кордоном або стажування, що було б неможливо без надання цієї інформації.
 • Ви маєте право скасувати свою згоду на обробку персональних даних в будь-який час, право запитувати доступ або змінювати, або видаляти ваші особисті дані з Міжнародного Союзу Молоді і заперечувати проти обробки. Також у вас є право передати дані іншому адміністратору, право подати скаргу в Особистий відділ захисту персональних даних, якщо ви вважаєте, що Міжнародний Союз Молоді не дотримувався Правила при обробці персональних даних. Єдиний виняток – це вже оброблені фотографії або відеоролики для просування Міжнародного Союзу Молоді, які не можна видалити з уже опублікованих відеороликів або фотографій.

   Комунікація Міжнародного Союзу Молоді

Як тільки ви зареєструєтесь, ми відправимо вам вітальне повідомлення електронною поштою, щоб підтвердити ваше ім’я користувача та пароль. Ми також відповімо на ваші запитання, надамо вам необхідні послуги і будемо управляти вашим обліковим записом. Ми зв’яжемося з вами електронною поштою і по телефону, і докладемо всіх зусиль, щоб враховувати ваші побажаня.

Ми також відправимо вам інформацію про нові продукти, послуги, спеціальні пропозиції, акції і спільні справи. Якщо ви не хочете отримувати цю інформацію, ви можете відмовитися від підписки на майбутні новини (див. Розділ «Відмовитися» нижче).

Якщо ви хочете підписатися на нашу розсилку, ми будемо використовувати ваше ім’я та адресу електронної пошти, щоб відправити вам інформаційний бюлетень. Ви можете підписатися на ці інформаційні бюлетені на нашій головній сторінці. Ви можете відмовитися від підписки в будь-який час (див. нижче «Розділ підписок»).

У разі необхідності, Міжнародний Союз Молоді відправить вам повідомлення, пов’язані з некомерційними послугами. Якщо ви не хочете їх отримувати, ви можете деактивувати свій обліковий запис на веб-сайті Міжнародного Союзу Молоді.

Зверніть увагу, що ми не будемо надавати вашу адресу електронної пошти нашим діловим партнерам. Однак, ми можемо надсилати вам пропозиції від імені наших ділових партнерів. Ви можете відмовитися від підписки на Міжнародний Союз Молоді, як описано нижче.

Обмін інформацією і транскордонна передача

Міжнародний Союз Молоді укладає контракти з постачальниками послуг і сторонніми постачальниками щодо поставки комплектних продуктів, послуг і клієнтських рішень, описаних вище. Ці постачальники послуг можуть змінюватися, або ми можемо укладати контракти з іншими постачальниками послуг для кращого задоволення потреб наших клієнтів. Партнери Міжнародного Союзу Молоді можуть надати вам послуги та отримати вашу особисту інформацію. Якщо ми передаємо вашу особисту інформацію компаніям-партнерам або третім особам, ми вимагаємо, щоб одержувачі ваших персональних даних були захищені адміністративними, технічними і охоронними процедурами. Ваші особисті дані, звичайно ж, також будуть застосовуватися відповідно до законів юрисдикції, які можуть застосовуватися до наших компаній-партнерів або третіх сторін.

Ваші особисті дані можуть передаватися через кордони або країни. Жителі ЄЕЗ і Канади повинні взяти до відома, що персональні дані можуть передаватися за межі ЄЕЗ, Канади, США та інших країн з метою консолідації даних, зберігання, спрощеного управління інформацією про клієнтів, звітності та інших внутрішніх видів використання.

Міжнародний Союз Молоді не розкриває особисту інформацію третім особам для власного використання без вашого дозволу. Однак в деяких випадках Міжнародний Союз Молоді може обмінюватися інформацією відповідно до чинного законодавства. Наприклад, Міжнародний Союз Молоді може зажадати розкривати інформацію на підставі постанови суду, порядку або розпорядження. Крім того, ми дотримуємося чинних законів, добровільно надаємо інформацію, щоб допомогти розслідуванню правоохоронним органам в кримінальному процесі або коли розкриття інформації необхідно для захисту наших систем, нашого бізнесу або прав інших осіб.

Cookies та інші цифрові теги

Міжнародний Союз Молоді автоматично збирає інформацію за допомогою файлів cookie та інших цифрових тегів. Сookie-файли і цифрові теги – це невеликі комп’ютерні файли, які можуть бути збережені на жорсткому диску вашого комп’ютера або завантажені на наш веб-сайт і дозволяють нам ідентифікувати вас і відстежувати ваш візит на веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді. Наприклад, при бронюванні курсу або виконанні тесту ми використовуємо cookie-файли під час процесу реалізації, щоб відслідковувати ваше замовлення або відповіді на окремих етапах процесу бронювання або помилки в поточному тестуванні. Міжнародний Союз Молоді може використовувати сторонні послуги для збору і обробки особистої інформації з використанням файлів cookie та інших цифрових тегів від нашого імені. Ви можете відключити файли cookie на вашому комп’ютері, змінивши вигляд в налаштуваннях або налаштуваннях вашого браузера. Якщо ви вирішите відключити файли cookie, ви не зможете отримати доступ до певних розділів веб-сайту Міжнародного Союзу Молоді.

Дитяча конфіденційність

Міжнародний Союз Молоді прагне захищати конфіденційність дітей і ми закликаємо батьків та опікунів активно брати участь в діяльності і інтересах своїх дітей в Інтернеті. У віці до 18 років обробка їх даних в нашій країні можлива тільки за згодою законного представника – батька, опікуна, призначеного судом або іншої особи, яка несе батьківську відповідальність за дитину.

Ваш вибір і скасування підписки

Міжнародний Союз Молоді дає вам можливість отримувати різноманітну інформацію, яка доповнює наші продукти та послуги. Ви можете підписатися на інформацію про конкретні продукти і послуги та маркетингові комунікації. Комунікації можуть включати інформацію про нові продукти, спеціальні пропозиції або запрошення для участі в опитуваннях ринку. Міжнародний Союз Молоді дає вам можливість відмовитися від використання вашої особистої інформації для конкретних цілей, як тільки ми запитаємо цю інформацію. Наприклад, якщо ви купуєте у нас продукт або послугу, і ви не хочете отримувати від нас будь-які інші маркетингові матеріали, ви можете розмістити свій вибір у формі замовлення.

Якщо ви не хочете отримувати наші інформаційні бюлетені або рекламні повідомлення, ви можете відмовитися від них, слідуючи інструкціям, зазначеним в кожному інформаційному бюлетені або повідомленні, або відправивши листа електронною поштою за адресою office@eurostudy.cz. Будь ласка, напишіть «Відмова від підписки» на адресу електронної пошти.

Забезпечення інформаційної безпеки

Міжнародний Союз Молоді не гарантує безпеку наших серверів, і ми не можемо гарантувати, що інформація, яку ви передаєте через веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді, не буде захоплена кимось іншим. Ми дотримуємося загальноприйнятих галузевих стандартів захисту персональних даних, які ми надаємо, як під час, так і після передачі. Якщо ви вводите конфіденційну інформацію в нашу форму реєстрації або замовлення, ми шифруємо цю інформацію за допомогою SSL.

Зміни в компанії

У разі, якщо Міжнародний Союз Молоді піддасться таким змінам, як злиття, придбання іншою компанією або продаж всіх або деяких ваших активів, ваша особиста інформація, ймовірно, буде частиною переданих активів.

Правила користувача

Якщо ви вирішите відвідати веб-сайт Міжнародного Союзу Молоді, ваш візит і будь-які питання конфіденційності будуть регулюватися цією Політикою конфіденційності та нашими Правилами користування.

  Зв’язок з нами

Ваші думки вітаються. Якщо у вас є які-небудь коментарі або питання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви хочете звернути увагу на будь-які побоювання з приводу обробки особистої інформації, надішліть нам листа електронною поштою за адресою office@eurostudy.cz. Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність, введіть пароль «Особистий» в рядку теми вашого листа.