Подорож до Відня: 12.10.2019

подород до Відня msmstudy.com.ua

12 жовтня 2019 року у студентів підготовчих програм Міжнародного Союзу Молоді відбулась ще одне цікаве подія – подорож до Відня. Студенти вже встигли побувати в німецькому місті Дрезден, і в цей раз відправилися вивчати австрійську столицю. За всіма стандартами, студентів супроводжував професійний фотограф, досвідчений гід і уважні куратори.

Відень – найбільше за населенням місто Австрії, також є сьомим найбільшим містом Європейського союзу (після Берліна це друге за величиною німецькомовне місто в світі!). Також, як і в Нью-Йорку і Женеві в Відні знаходиться резиденція ООН. Колись це була чарівна столиця Священної Римської Імперії, а до Першої світової війни – четверте найбільший місто в світі, з населенням більш, ніж 2 мільйони людей.

Старе місто Відня, по якому студентів МСМ провів гід з 2001 внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Воно ділиться на чотири частини які охороняють основні міські ворота. Зовсім недалеко від центру розташований собор Святого Стефана – один з основних символів не тільки міста, а й самої Австрії. Під костелом і прилеглими до нього будинками знаходяться катакомби, а з оглядового майданчика собору відкривається вражаючий вид на саме місто. Подорож до Відня, безумовно, не залишилася без відвідування Хофбурга – зимової резиденції Габсбургів. Уявіть собі, в резиденції знаходиться 2600 залів і кімнат! Її масштабами також змогли помилуватися студенти МСМ.

Наша подорож до Відня стала ще одним яскравим днем ​​в скарбничку спогадів наших студентів. Не забувайте перевіряти наш Instagram, де ми весь час публікуємо новинки з життя МСМ, а також натискайте на кнопку внизу для перегляду нашого фотозвіту.

Зв'яжіться з нами