Початок навчального року у Словацьких університетах: поради студентам

Здобуття якісної освіти – перший крок на шляху до успішного майбутнього. Іноді ситуація складається таким чином, що в рідному місті немає відповідного навчального закладу, щоб здобути ту саму високоякісну освіту, що може виражатися у відсутності гідної системи освіти, застарілому підході до подачі інформації або в нестачі практичних лабораторій.

Але кожна проблема має рішення, і в даному випадку воно полягатиме у виборі іншої країни для навчання, відмінним місцем для якого стане Словаччина. Отримані знання та диплом у словацькому виші відкриють нові перспективи та дозволять рухатися далі! Адже до того ж, європейський диплом визнаватиметься не лише в Європейському союзі, а й на інших континентах.

Якщо ви вже зробили крок назустріч успішному майбутньому і збираєтеся навчатися в Словаччині, варто знати, на що перш за все звернути увагу, будучи студентом-початківцем.

  1. Обов’язково візьміть участь у урочистій посвяті в першокурсники. Так ви зможете не тільки познайомитися з такими ж студентами як і ви, але й перейнятися атмосферою початку навчання, отримати потрібні поради та заряд позитивних емоцій до початку навчального року.
  2. Не пропустіть орієнтаційний тиждень, який завжди починається за тиждень до початку навчання. Ви дізнаєтеся багато корисної інформації про ваш університет, а також зможете поставити запитання, що вас цікавлять.
  3. У кожного студента при університеті є особистий кабінет, де ви не тільки зможете коригувати свій розклад, але й отримувати важливі сповіщення від вашого вузу.
  4. У своєму Особистому кабінеті при вузі ви зможете додати у свою навчальну програму предмет «Вступ до спеціальності», який доступний для першокурсників у 1-му та 2-му семестрах, так ви отримуватимете найактуальнішу інформацію, дізнаєтесь про ваші можливості у період навчання, наприклад – про програми студентського обміну, будете краще орієнтуватися у вашому університеті.
  5. Приєднайтеся до груп вашого навчального закладу в соціальних мережах, де часто викладається дуже цікава та корисна інформація, у тому числі про стажування для студентів.
  6. Не забувайте, що інформація, котора надається лекторами на парах, дублюється у внутрішній системі університету в електронному вигляді. Так ви точно нічого не проґавите.
  7. Не пропускайте можливість участі у проектах вашого університету, ведіть активне студентське життя, таким чином ви зарекомендуєте себе чудовим студентом та матимете додаткову перевагу.
  8. Будьте старанними у навчанні, оскільки за наявності високих показників ви претендуватимете на підвищену стипендію за відмінні результати.

І на завершення – будьте дружелюбні та пунктуальні, шанобливо ставтеся до місцевої культури та правил, тому що тоді, і ви себе почуватимете максимально комфортно.

З урахуванням усіх наших рекомендацій, успіх вам забезпечений!

Зв'яжіться з нами