Екскурсія по Празі: 20.09.2019

Екскурсія по Празі msmstudz.com.ua

Вже 20 вересня у новоприбулих студентів річних мовних курсів МСМ відбулася їх перша екскурсія по Празі. Зі своїм професійним гідом студенти зустрілися зовсім недалеко офісу Міжнародного Союза Молоді, в самому центрі Праги внизу знаменитої Вацлавкой площі.

Площа святого Вацлава – одна з візитних карток міста, без якої не проходить не одна екскурсія по старій Празі. Це місце, де відбувалися багато визначних подій в історії Чехії, мирні демонстрації, свята і громадські збори. На самій вулиці, прекрашеній Народним Музеєм і пам’ятником Святого Вацлава, який войовничо сидить на коні, розташовується безліч кафе, магазинів і готелів. Не даремно цю вулицю порівнюють з Єлісейськими полями в Парижі, адже вона несе таке ж велике значення і шарм усьому місту.

Прямо звідти студенти відправилися на Старомістську площу, історичний центр Праги. Ще в 12 столітті це місце було відоме як перехрестя найважливіших європейських торгових шляхів навколо яких розрісся знаменитий ринок. Ще через століття це місце вже називалося Старим ринком, але вже з 1895 року площа називається Старомістською (Staroměstské náměstí) і саме під такою назвою притягає безліч туристів. Тут знаходиться знамениті астрономічнігодинни, які були зовсім нещодавно реконструйовані і тепер ще більше тішать око туриста і місцевого. Кожну годину з 9 ранку до 11 вечора б’ють празькі куранти, влаштовуючи справжнє представлення – в цей час від центрального циферблату починаються рухи фігур годин, серед них такі персонажі як смерть, турок, жадність і марнославство. Разом з ними виходять 12 апостолів. Уся вистава триває всього хвилину, але кожного разу збирає неймовірний натовп захоплених глядачів.

Звідти студенти відправилися по знаменитому королівському маршруту (колись саме цією дорогою їздили королі і королеви Чехії у свій замок) на містичний Карлов міст. Він був побудований ще в середньовіччі і сполучає райони Мала Страна і Старе місто. Сам міст прикрашає 30 скульптур (довжина моста усього 520м), які несуть в основному релігійний зміст. Ми віримо, що студенти залишилися під приємним враженням від міста і вже зовсім скоро вони продовжать свої подорожі вже по його іншому берегу! Не забувайте знаходити фото з екскурсій в нашому Instagram, а також натискайте на кнопку внизу для ознайомлення з фотоархівом.

Зв'яжіться з нами