Поїздка в Дрезден: 05.10.2019

Day trip to Dresden msmstudy.eu

5 жовтня 2019 запам’ятається студентам річних підготовчих програм Міжнародного Союзу Молоді надовго! У цей осінній суботній день студенти, разом зі своїми веселими і турботливими кураторами та професійним екскурсоводом вирушили в незабутню подорож. Цього разу їх чекала одноденна поїздка в Дрезден, в місто-перлину Німеччини.

Дрезден – столиця Саксонії, місто, що розташувалося на берегах річки Ельби, в яку впадає празька Влтава. У літературі на німецькій мові місто навіть називають Флоренцією на Ельбі, за його мальовничість, велику кількість будівель в стилі бароко і всесвітньо відоме зібрання живопису. Саме тут розташовується знаменитий палацовий комплекс Цвінгер, виконаний в стилі пізнього бароко і неоренесансу. Усередині палацу розташувалися такі знамениті музеї, як фізико-математичний салон, збори фарфору, скульптурне збори і, звичайно ж, відома Дрезденська картинна галерея. У свій вільний час, після захоплюючої екскурсії по всьім головним визначним пам’яткам міста, студенти МСМ могли самостійно відвідати цей видатний шедевр архітектуру і світової спадщини.

В екскурсійній програмі також було відвідування знаменитої церкви Богородиці (Фрауенкірхе). Під час Другої Світової війни практично все місто, включаючи цю знамениту церкву, було зруйнований в зв’язку з бомбардуваннями, і відновлення собору почалося лише після об’єднання Німеччини в 1993 році. Уже в 2005 церква знову відкрила свої двері, і її шикарним оздобленням могли милуватися студенти.

Одноденна поїздка в Дрезден – прекрасна можливість подивитися іншу Європу, без особливих часових і грошових витрат, адже місто знаходиться всього в 146 км від Праги. Так, на комфортабельному автобусі студенти зробили свою першу екскурсію за чеський кордон. Як це було? Не забувайте дивитися фото в нашому Instagram, а також натискайте на кнопку внизу для перегляду детального фотозвіту.

Зв'яжіться з нами