Новий рік Празі

Новий рік – найважливіше сімейне свято для нас, але для чехів цю функцію успішно виконує Різдво. А ось що роблять чехи саме на Новий рік, ми розповімо в сьогоднішньому посту.

Почнемо з того, що найчарівнішу ніч на рік у Чехії називають Сильвестр (чеш. Silvestr) та відзначати її тут заведено з розмахом! Це не звичайні сімейні посиденьки, а чудова нагода по-справжньому повеселитися у великій та галасливій компанії друзів, знайомих та людей, які, можливо, стануть друзями та знайомими після новорічної ночі. Чехи намагаються залишити місто, щоб залишити столицю туристам, які приїжджають до Праги у величезній кількості. Варто сказати, що Прага у новорічний період виглядає просто незвичайно! Всі головні архітектурні пам’ятники прикрашаються лампочками, у по місту повсюдно звучать дзвіночки, і музиканти грають живу різдвяну музику, а на Староміській площі вбирають величезну святкову ялинку.

Студенти зазвичай їдуть на новорічні свята додому, але ті, хто залишаються, точно знають, що нудьгувати їм не доведеться, адже Прага – ідеальне місто, щоб зустріти Новий рік по-справжньому весело! Практично всі заклади організують вечірки з розважальною програмою, тому ви можете загадати бажання з бенгальськими вогнями біля головної міської ялинки, загадати бажання на Карловому мосту і піти на вечірку. І хоча сніг взимку в Празі явище досить рідкісне, все ж таки Чехія є досить теплою країною, погода вас не розчарує! Легкий мороз та чисте небо, сонце та сухі вулиці чудово доповнюють яскраві світлові інсталяції, в які столиця Чеської Республіки вбирається у Новий рік.

Зв'яжіться з нами