Місто Дрезден: 02.11.2019

німецьке місто Дрезден msmstudz.com.ua

Студенти осінніх канікулярних програм Міжнародного Союзу Молоді 2 листопада 2019 року відвідали культурну столицю Саксонії – затишне німецьке місто Дрезден. Дорога з Праги зайняла лише дві години, за цей час студенти встигли ближче познайомитися і набратися сил для захоплюючої прогулянки по місту, яке відмінно зберігло історичний центр з його розкішними замками, величними соборами і мальовничими вуличками.

Цікавий факт! Місто місцеві жителі неофіційно називають – «Jewel Box». Таку назву Дрезден отримав через велику кількості будівель в стилі бароко і рококо. Тому відвідування цього наспавді дивного і загадкового міста входить в обов’язкову розважальну програму Міжнародного Союзу Молоді. Атмосферою міста переймаєшся з перших же хвилин – німецька мова, запах пряної випічки і велична архітектура цілком заволодіває увагою.

Німецьке місто Дрезден також володіє улюбленою пам’яткою туристів – палацово-парковим комплексом, побудованим ще в 18-19 столітті – Цвінгер. І це не дивно, він є самим відвідуваною пам’яткою, на території якої розташовані музеї і мальовничий ландшафтний парк.
Також студентам сподобалася в Дрездені державна опера, самі німці вважають її найкрасивішою в Європі. Сама будова виконано в стилі бароко і має три поверхи.

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом з дня “Німецьке місто Дрезден”, де наш фотограф увічнив найбільш пам’ятні моменти. Пам’ятайте, що у нас також є Instagram, де публікуються новини з подій життя студентів.

Зв'яжіться з нами