Незабутній Мюнхен: 20.07.2019

незабутній мюнхен

Час отримувати нові враження!

20 липня у студентів літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді відбулася екскурсія в незабутній Мюнхен, столицю Баварії, – місце зосередження сучасної німецької культури і старовинної архітектурної естетики.

Ми їхали сюди з величезним інтересом, щоб дізнатися що ж ховаємося за красивим гаслом міста – “Мюнхен любить вас”, і дійсно – виявилося, що ніяке місто, крім як Мюнхен, не розкриє свої обійми ширше для всіх гостей столиці Баварії. Ми не намагалися побачити це місто з найкращого боку, але нам це вдалося – доброзичливі німці, красива архітектура і неперевершена баварська кухня зробили свою справу!

У супроводі кураторів, а також досвідченого гіда, студенти попрямували досліджувати Марієнплац, на якій розташувалася Стара Ратуша, побудована ще в 14 столітті. Сьогодні в ній, як не дивно, розташовується Музей іграшок, відкритий ще в XX столітті.

Вразив студентів і готичний Собор Богоматері – Фрауенкірхе, вежі якого, висотою в майже 100 метрів, красуються над Мюнхеном і являють собою приклад архітектури пізньої готики.

Цікавий факт! У передпокої церкви ви знайдете слід, який за легендою залишив диявол, коли посварився з зодчим собору. Кажуть, що після цього інциденту диявол перетворився на вітер, який повинен був змести собор з лиця землі, але у нього не вийшло – тільки іноді сьогодні по приміщенню собору проноситься легкий вітерець, нагадуючи про страшну подію.

Не можна обійти увагою і знаменитий фонтан Фішбруннен на Марієнплац, який працює навіть взимку – воду у фонтані спеціально підігрівають, щоб пам’ятка радувала і місцевих, і туристів навіть взимку.

Також студенти відвідали Одеонсплац, на якому знаходиться багато історичних пам’яток – це і Арка полководця, і церква Театінеркирхе в центрі площі, побудована в кінці 17 століття, а також найстаріше кафе Тамбозі. Багато фотографій студенти зробили біля Баварської державної опери, на сходинках якої спеціально для втомлених туристів встановлені яскраві пуфи, де може сісти будь-який бажаючий і перепочити від насиченої екскурсійної програми, насолоджуючись видом на архітектуру.

Нижче ми пропонуємо подивитися на докладний фотозвіт “Незабутній Мюнхен” – ви також знайдете частина фотографій в нашому Інстаграм: