Семінар “Навчання в ВНЗ Чехії”, Київ

Навчання в ВНЗ Чехії msmstudy.com

5 листопада 2019 року Міжнародний Союз Молоді провів семінар на найнеобхіднішу тему серед студентів і школярів – навчання в ВНЗ Чехії.

Багато студентів відразу після школи їдуть вчитися за кордон, і більшість вибирають здобувати вищу освіту саме в Чехії, в Празі. У чому переваги загадкового міста червоних черепичних дахів?

Спікери присвятили цій темі велику частину семінару «Навчання в ВНЗ Чехії». Цікавий факт: в 1348 році чеський імператор Карл IV заснував у Празі найстаріший університет Європи – Карлів університет. Крім нього протягом наступних століть в Чехії виникли ще десятки університетів, в які студенти з усього світу з’їжджаються і до цього дня.

На семінарі фахівці Міжнародного Союзу Молоді обговорювали самі топові ВНЗ Чехії, а саме ЧЗУ і ЧВУТ, адже саме ці вузи надають найширший спектр спеціальностей. Учасники також почули живі відгуки студентів, які зараз навчаються там.

Не залишилися без уваги і підготовчі програми, які швидко допомагають освоїти чеську мову і вступити до обраного вузу, весняні і зимові програми з їх насиченим планом освітніх і розважальних заходів.

Також у кожного учасника була унікальна можливість пройти профорієнтацію з фахівцем МСМ, щоб не помилитися з правильним вибором своєї майбутньої спеціальності.

Команда МСМ дякує всім за участь і чекає вас на наступних наших заходах і зустрічах.

Якщо вас також цікавить освіта за кордоном – заповніть форму внизу та отримайте детальну консультацію від експертів!

Зв'яжіться з нами