Навчальний процес в Чехії

баннер про навчання в Чехії msmsdtudy.com.ua

Процес отримання вищої освіти в Чехії дуже індивідуалізований, і це головна з переваг навчання в Чехії.

Навчальний процес в Чехії побудован таким чином, що кожен студент відвідує заняття згідно особистого розкладу, складеного на початку семестру з урахуванням особистих потреб і можливостей.

Навчальна література:
Навчальної літератури багато і вона дуже різноманітна. Є іноземна і чеська, дорога і дешева, проста і не дуже. Іноді, для повноти вивчення матеріалу, доводиться комбінувати різні варіанти. Як правило, на першому ж занятті кожен викладач надає перелік підручників і посібників, необхідних для вивчення матеріалу, які роблять навчальний процес в Чехії ще цікавішим. Все це можна знайти в бібліотеці або купити. Причому купити можна як з рук – у інших студентів, які здали даний предмет, так і абсолютно нове – в магазині.

Іспити:
По кожному предмету надається декілька термінів складання іспитів. Студенти самі обирають найбільш зручні для них дати іспитів в комп’ютерній системі, що доступна он-лайн через інтернет. Вхід до системи здійснюється за особистим паролем, який студент отримує після вступу до університету. Студент має право складати кожен іспит 3 рази, що полегшує складання іспитів, так як студенти менше нервують.

Заняття: 
Заняття в університетах проходяться у формі лекцій та семінарів. Відвідування деяких лекцій не обов’язково, а от присутність на практичних заняттях в середньому має становити більше 60%. Лекція – класична форма навчання в університеті. Під час лекцій професора викладають матеріал, студенти роблять записи по ходу лекції, а потім (поза лекції) опрацьовують тему додатково. Ближче до другої частини семестру, студент має можливість взяти у професора лекції, представлені на слайдах.

Оскільки навчання за кордоном на іноземній мові – це не найпростіше завдання, ми пропонуємо майбутнім студентам пройти річні або піврічні підготовчі курси чеської в Чехії, які допоможуть вивчити чеську мову на достатньому рівні і адаптуватися в новій країні.

Зв'яжіться з нами