Переваги навчання в Чехії

Безкоштовна освіта чеською мовою

За законом вища освіта в Чехії безкоштовна для громадян всіх національностей у державних навчальних закладах, якщо вони вирішили навчатись в Чехії чеською мовою. Єдині збори, які можуть бути застосовані, – це номінальна винагорода за адміністрування процедур приймання, плата за продовження терміну навчання на певний час, або якщо студент бажає закінчити навчання іноземною мовою. З курсами МСМ всього за рік ви вивчите чеську мову до того рівня, щоб вільно навчатися в університеті.

Географічне положення в центрі Європи

Завдяки її географічному розташуванню Чеську Республіку часто називають “серцем Європи”. Вона знаходиться біля кордонів Німеччини, Польщі, Словаччини та Австрії. Таким чином, Чеська Республіка дійсно лежить у самому центрі Європи, що створює чудову локацію для всіх, хто бажає подорожувати та вивчати Європу.

Зона Шенгену

Шенгенська зона – це назва 26 європейських держав, які поєднані єдиним кордоном, що дозволяє особам пересуватися в її межах без жадних перешкод. Це означає, що кожен, хто приїхав навчатись в Чехії, може подорожувати Європою справді легко і зручно.

Безпека

Чеська Республіка входить до списку десяти найбезпечніших країн світу. Ви спокійно можете насолоджуватися прогулянками вечірньою Прагою і не хвилюватися за свою безпеку.

Визнання чеського диплома в інших країнах

Диплом чеського університету визнається та приймається на міжнародному рівні. Вирішивши навчатись в Чехії, ви забезпечуєте собі якісну, різноманітну та доступну освіту, яка гарантує вам престижну кар’єру у майбутньому. Поліпшення якості, різноманітність та доступність, інтернаціоналізація та актуальність є основними пріоритетами для уряду Чехії з питань вищої освіти.

Студентські знижки

Ще один великий плюс навчанням у Чеській Республіці полягає в тому, що існує достатньо можливостей для користування студентськими знижками. Ви можете дешевше купити квитки на концерти та фестивалі в Чехії, кафе, клуби, ресторани та навіть спортивні заходи. Крім того, студентський квиток надає знижку на користування громадським транспортом.

Культурна спадщина

Чеська Республіка має багату культурну минулість. Чехія є домом для великої кількості архітектурних скарбів, від історичного Карлова моста до більш сучасного танцюючого дому Френка Гері. Це європейське місто вражає своєю кількістю історичних будівель, починаючи від стилю бароко до неороманського стилю. Крім того, Чеська Республіка зробила помітний внесок у світ образотворчого мистецтва, літератури, музики та кіно. Додайте до цього чеську любов до хорошого пива та традиційної кухні, і ви отримаєте країну, яка обов’язково задовольнить смаки найвибагливіших мандрівників.

Стабільна економіка

Чеська Республіка є одна з найбільш розвинутих та індустріальних країн Центральної та Східної Європи. Її міцна індустріальна традиція сягає 19 століття, коли Богемія та Моравія були промисловою частиною Австро-Угорської імперії. Чеська Республіка має освічене населення та добре розвинуту інфраструктуру.

Низьке безробіття

Чеська Республіка має найнижчий рівень безробіття в Європейському Союзі. Згідно з даними, що були опубліковані Євростатом, у січню 2017 року Чеська Республіка зменшила рівень безробіття на 3,4 відсотка. За даними Управління праці, на ситуацію найбільше вплинула зростаюча чеська економіка та наявність сезонної роботи у будівництві, сільському господарстві, послугах, туризмі та деяких інших секторах.

Низькі ціни

Вартість проживання в Чехії на 55% дешевша, ніж у Лондоні. Чеська Республіка пропонує переважну високу якість життя за доступну ціну. Рівень цін тут значно нижчий, ніж в інших країнах Європи. В цілому, вартість життя в Чехії приблизно така сама, як в Україні.

Високі зарплати

За даними Євростату, в Чеській Республіці зареєстровано один з найбільших річних приростів заробітних плат (8,36%) в Євросоюзі. За останні п’ять років середня річна заробітна плата зросла приблизно на 3%.

Erasmus – програми безкоштовної мобільності

Чеська Республіка є частиною програми “Erasmus”. Протягом більше ніж 25 років Європа фінансує програму “Erasmus”. Завдяки цій програмі, понад 3 мільйони європейських студентів, серед них і ті, які приїхали навчатись в Чехії, провели частину свого навчання в інших країнах Європи та Світу.

Зв'яжіться з нами