На карамаранах: 18.07.2019

катання на катамаранах

Рятуємося від літньої празької спеки

18 липня на студентів літніх програм Міжнародного Союзу Молоді чекала ще одна типово празька розвага, яке не втрачає свою популярність протягом всього літнього сезону, – катання на катамаранах по Влтаві. Дійсно, що може бути краще, ніж прогулянка на воді в такий сонячний і спекотний день? Навколо плавають справжні лебеді, теплі бризки води падають на ноги, коли ви вже сіли на катамаран і почали відпливати від берега, – багато хто напевно згадає курортні місця, в яких він був раніше. Однак провести частину літа в місті – зовсім не означає, що не буде жодних водних розваг!

Наша водна прогулянка почалася зі Слов’янського острова, площа якого до повеней була набагато менше і де раніше знаходилася тільки одна Шітковска водонапірна вежа. Згодом тут виріс великий парк і з’явився сервіс прокату катамаранів, новину про появу яких радісно сприйняли не тільки туристи, але і самі пражаки.

У цей день ми зі студентами вирішили приділити знайомству з Влтавою побільше часу і розбитися на компанії по четверо, щоб вибирати маршрут прогулянки самостійно, але в рамках відповідної території, де дозволено кататися.

Порада! Якщо ви також захочете повторити наш маршрут, то пам’ятайте, що сезон катання на катамаранах починається в квітні і триває до жовтня, але врахуйте, що найкращий час для катань все-таки літо, незважаючи на велику кількість туристів. Вибирайте ранкові години, щоб не потрапити під найшкідливіші сонячні промені і не отримати сонячний удар. Не забудьте взяти з собою посвідчення особи.

Студенти могли вибирати серед найкумедніших катамаранів, які ви рідко коли побачите: яскравих соковитих кольорів, деякі в формі ретро-машин, а деякі і зовсім нагадували лебедів, які спокійно плескалися неподалік від туристів і відчували себе в цілковитій безпеці. До речі, лебедів дозволяється годувати, але не хлібом, який ми зазвичай звикли давати птахам, а спеціальним кормом з вмістом ячменю або вівса. Якщо ні того, ні іншого немає, то дозволяється дати дрібно нарізані овочі. Не дивлячись на те, що лебеді зазвичай повинні знаходити собі їжу самі, празькі птахи стали настільки “ледащі”, що іноді просто випрошують їжу. Найбільше скупчення птахів можна знайти у спуску до річки, який знаходиться у Музея Франца Кафки.

Годинна прогулянка пролетіла непомітно, але ми встигли зняти кілька фотографій, щоб зафіксувати найрадісніші моменти, на які ви можете подивитися за посиланням нижче, а також у нашому Інстаграмі: