Мюнхен: 22.06.2019

мюнхен

Йди за червоною парасолькою, Нео! З екскурсоводом по Мюнхену

Кожен відправляється в подорож, щоб змінити себе – зробити більш щасливим, зарядитися новою енергією і зрозуміти, що ми все-таки живемо в чудовому і цікавому світі! МСМ раді старатися – 22 червня для наших студентів літніх канікулярних програм була організована екскурсія в третій за величиною в Німеччині місто Мюнхен, покликана показати Європу з нового незвичайного боку і підкинути нашим дорогим студентам ще більше гарного настрою та вражень на все літо.

Мюнхен відомий своїми пивним фестивалями і надзвичайною грою в футбол. Це місто місцеві жителі називають “німецьким Римом”, а також найсуворішим містом по частині податків, який свого часу запросило звіт про доходи навіть у Адольфа Гітлера! Ось що значить німецький контроль і звітність! Знаменита фраза про “німецьку якість” також бере витоки з Мюнхена, адже саме тут з’явилася марка BMW.

Тут ви зустрінете не тільки галасливих футбольних фанатів, а й багатовікову історію, втілену в архітектурі: Англійський сад Мюнхена, Німецький музей науки і техніки, а також площі Одеонсплац і Марієнплац, де і почалася наша екскурсія після чотиригодинний поїздки на комфортабельному автобусі з кондиціонером. Так, та сама площа з двома левами на всіх листівках з Мюнхена! Далі студенти відвідали Нову і Стару Ратуші, Собор Пресвятої Діви Марії – найвищий собор у Мюнхені. У місті також знаходяться знаменитий “Рибний фонтан”, місце біля якого в свій час перетворилося в рибний ринок.

У вільний час, не дивлячись на те, що завжди залишалися на зв’язку з кураторами, студенти могли самостійно вивчити місто: перекусити відомими стравами баварської кухні, набрати вподобаних сувенірів і зробити безліч фотографій на пам’ять, частиною яких ми вже ділилися в Інстраграмі МСМ.

Іноді мимоволі замислюєшся про те, як зручно жити в Празі – адже в будь-який момент або вільний вихідний, якщо ви вчитеся або працюєте, можна ось так поїхати в будь-яке європейське місто, не замислюючись про тривалий переїзд або оформленні віз!