Музей Граду: 29.09.2019

екскурсія в музей Пражского Града msmstudy.com.ua

29 вересня, на наступний день після захоплюючої екскурсії по Мала-Страна, студенти річних мовних програм МСМ вирушили до музею Празького Граду. Це місце вважається найбільшим замком в світі і одночасно найбільшою резиденцією президента. Комплекс внесений до списку спадщини ЮНЕСКО, а також в Книгу рекордів Гіннесса, адже його площадь займає цілих 70 000 квадратних метрів.

Музей Празького Граду – це величний комплекс різних палаців, храмів і музеїв, які поєднують у собі кілька архітектурних стилів. У самому Празькому Граді знаходяться 3 двори і безліч пам’яток. Так, тут знаходиться Старий королівський палац з його історичними експозиціями, знаменита на весь світ Золота вуличка, вже відомий нам собор Святого Віта, в якому поховані колишні правителі Чехії, Лабковской палац, палац Рожмебрков, картинна галерея, вежа Мігулку з алхімічної лабораторією і навіть Музей іграшок.

Якщо побуваєте в Празькому Граді обов’язково відвідайте вершину собору Святого Віта, з якої відкривається приголомшливий вид не тільки на весь комплекс, але і на Прагу в цілому, обрамлену блакитний річкою Влтавою. Сам музей Празького Граду охороняє елітне військове підрозділ – 600 Вартових Граду. Вперше в Празькому Граді почесна варта з’явився ще в 1918 році, охороняючи президента Масарика. Одне з найпопулярніших занять туристів – спостереження за зміною варти, яка відбувається щогодини. Однак, найбільш видовищну зміну можливо побачити рівно опівдні біля президентського палацу: саме тут збирається натовп туристів і включається військовий марш.

Наші студенти вдосталь намилувалися красотами музею Празького Граду, відвідали всі найвідоміші пам’ятки і прослухали екскурсію від досвідченого гіда. Як це було – дивіться фоторепортаж з посиланням внизу. Не забувайте також, що ми постійно ділимося нашими фото в Instagram.

Зв'яжіться з нами