Медична освіта в Чехії

Якісне медичне обслуговування – одна з найважливіших складових повноцінного життя сучасної людини. Найвищий рівень знань традиційно пропонують найбільші навчальні заклади Європи. Отримання медичної освіти в Чехії – це найкраще рішення для молодих людей, які хочуть пов’язати себе з клятвою Гіппократа.

Куди саме варто подавати документи абітурієнту, який мріє стати лікарем? Чехія пропонує 5 найсильніших університетів, відомих у всьому світі, які мають профільні факультети і дають найякіснішу вищу освіту в Чехії з великими перспективами.

Лідируючу позицію утримує Карлів університет – найстаріший і найвідоміший вищий навчальний заклад Чехії. Закінчити один з його медичних факультетів означає отримати певний статус, який буде гідно оцінений як роботодавцями, так і суспільством в цілому. Здобути освіту тут можна за різними медичними спеціальностями, наприклад – фізіотерапія, сестринська справа, лікувальна справа, стоматологія, акушерство.

Університет Масарика – престижний заклад з незвичайною програмою. Навчання на медичному факультеті тут побудовано таким чином, що більшу частину часу студенти приділяють практиці. Якісні навчальні посібники, власний анатомічний музей і максимально сучасне облаштування аудиторій роблять навчальний процес дуже захоплюючим. Університет Масарика також має і спеціальні післядипломні медичні програми для бажаючих підвищити кваліфікацію.

Остравський університет, університет Палацкого і університет Оборони також мають медичні факультети і надають як стандартну програму навчання по перерахованим вище спеціальностями, так і навчання в докторантурі з поглибленням в такі вузькопрофільні медичні напрямки як педіатрія, реаніматологія, офтальмологія і так далі.

Факультети мають академічні програми подвійного диплому. Тобто учні можуть скористатися можливістю пройти кілька курсів в Чехії, а потім, наприклад, продовжити здобувати освіту в США. Програма обміну значно розширює знання і комунікативні здібності студента. А ще дає шанс заявити про себе як про молодого фахівця, яка прагне отримати від цього життя все.

Медична освіта в Чехії – це не тільки гарантія дійсно якісних і глибоких знань, а й можливість отримати високооплачуване місце, що також важливо для медичного працівника. Ярмарок вакансій, щорічно проходить університетами в Чехії, за весь час існування забезпечила молодих випускників прекрасними робочими місцями з перспективою кар’єрного росту та професійного розвитку, в тому числі і за кордоном, наприклад, в Німеччині та Австрії.

[contact-form-7 404 "Not Found"]