Маркетинг, PR та Реклама – в яких ВНЗ вивчати?

Безкоштовні університети в Чехії пропонують навчання за спеціальністю «Маркетинг, PR та Реклама». Ця спеціалізація відноситься до розряду гуманітарних наук, а отже доведеться багато говорити чеською та англійською мовами, а також бути обізнаним про актуальні тенденції та реалії в світі. По суті, знання цих мов є обов’язковою умовою для вступу до більшості вузів Чехії. Але потрібно враховувати, що якщо навчання в державних вузах Чехії проходить чеською мовою, то воно буде на бюджетній основі, а за навчання англійською вже доведеться платити.

Ось декілька державних університетів, де можна отримати освіту за напрямом «Маркетинг, PR та Реклама».

Карлов Університет

В даному ВУЗі маркетинг вивчають на факультеті соціальних наук, на кафедрі маркетингової комунікації та PR. Студентам пропонуються 2 типи програм:

  1. Трирічна бакалаврська програма.
  2. Дворічна магістерська програма.

Університет дає якісну освіту як на теоретичному, так і на практичному рівні, з можливістю поринути в світ медіа та комунікаційних наук з умінням креативно мислити.

Випускники працевлаштовуються на службу в державні органи, комерційні і некомерційні організації.

Університет Томаша Баті в Зліні

У Зліні дану спеціальність вивчають на факультеті мультимедійних комунікацій. Так само як і в Карловому університеті, студентам пропонують навчання за програмою бакалаврату, з подальшим навчанням в магістратурі. Викладацький склад має не тільки наукову, а й практичну основу знань, які передаються студентам, в тому числі і за участю запрошених фахівців даного напрямку. Отримані теоретичні та практичні знання в області маркетингу, економіки, презентації різних продуктів, реклами в Чехії і в світі дадуть студентам необхідну базу для безпроблемного отримання робочого місця.

Технічний університет в Остраві

Найстаріший університет в Чехії не втомлюється вражати постійними інноваційними нововведеннями. Тут студенти проходять навчання за фахом «Маркетингова комунікація» на Економічному факультеті, занурюючись не тільки в світ медіа і маркетингу, а й вивчаючи економічну журналістику, торговельні відносини, макро- і мікроекономіки, право і інформатику, що дає випускникові всебічну підготовленість для наступного кар’єрного кроку .

Вища школа економіки в Празі

Є найбільшим і найпрестижнішим економічним університетом в країні. Вища Школа тісно співпрацює зі світовими університетами, такими як: Сорбонна, Гарвардський, Прінстонський, Кембриджський, Мічиганський і багатьма іншими університетами.

На факультеті Інформатики і статистика студентам пропонується спеціальність «Мультимедіа в економічній практиці». Протягом навчання студенти в обов’язковому порядку розробляють командні проекти і проходять спеціалізовану практику, використовуючи ще в процесі навчання отримані знання по 2D і 3D графіці та анімації, аудіовізуальній творчості, дизайну, маркетинговії та комунікаційнії стратегії, управлінню мультімедійними проектами і багато чому іншому. Випускники отримують найважливіші практичні і стратегічні навички та досвід, з можливістю реалізувати себе на менеджерських позиціях, в сфері маркетингу і PR або в творчо-креативних професіях.

Також пройти навчання за фахом «Маркетинг, PR та Реклама» можна і в приватних вузах країни. Вартість навчання в Чехії в таких навчальних закладах різниться в залежності від статусу університету.

Зв'яжіться з нами