Лос-Анджелес – місто ангелів

Колиска світової кіноіндустрії, місце проживання найзнаменитіших людей планети, місто вічного свята – напевно, ви вже здогадалися про яке місце йдеться? Звичайно, про Лос-Анджелес. Знаєте, в чому його головна відмінність від інших міст? Кожен, хто хоча б раз побував тут, вже ніколи не зможе забути це чудове місце. «Елів», як скорочено говорять самі жителі, – це мультикультурний центр, в якому поєднуються непоєднувані на перший погляд явища. Кожен день тут складається з сотні подій, які дивним чином перетинаються один з одним і створюють єдиний гармонійний тандем, що приваблює туристів з усього світу.

Все, що ви хотіли знати про Лос-Анджелес.

Розташований у штаті Каліфорнія, його ландшафт складається з гір, узбережжя океану, з недоторканими цивілізацією пляжів і галасливого густонаселеного передмістя. Анітрохи не викликає подиву і різноманітність жителів, які відрізняються національністю, віросповіданням, моральними установками і життєвими цілями. Тут на одній вулиці можна зустріти молодого амбітного лицедія, який приїхав підкорювати Голлівуд; безтурботного хіппі, який вважає за краще не думати про завтрашній день і отримувати задоволення від кожної хвилини; скромного студента, який наполегливо вчиться і мріє побудувати кар’єру в сфері IT, або безробітного, що віддає перевагу отримувати допомогу від держави. Можна сказати, що Елів – це місто контрастів.

У Лос-Анджелесі знаходяться всесвітньо відомі пам’ятки, відвідати які зобов’язаний кожен, хто опинявся тут хоча б раз. Ось лише деякі з них:

  • Діснейленд. Це місце не потребує особливого представлення. Величезний парк розваг, який завоював мільйони сердець не тільки дітей, а й дорослих. Справжня казкова країна в реальному місті.
  • Чайнатаун. Етнічний квартал, який знаходиться в самому центрі. Якщо ви давно мріяли побувати в Азії, не в’їжджаючи на її територію, це ваш шанс. Дуже колоритне місце, в якому варто звернути пильну увагу на буддистський храм і місцеві ресторанчики.
  • Голлівуд. У ньому зосереджені найвідоміші місця Лос- Анджелеса. Починаючи від кіностудії UniversaI, яка щорічно виробляє шедеври світового кінематографа, і закінчуючи Алеєю Слави і театром Граумана.

Мандрівника переслідує думка, що завжди буде щось, чого він ще не бачив. І це так. Жага мандрів постійно жене вперед, змушуючи забиратися в найдивовижніші місця планети. Але Лос-Анджелес, безсумнівно, варто відвідати кожному.

Зв'яжіться з нами