У музеї Граду: 07.06.2019

у пражсткому граді msmstudy

Дізнаємося про історію Празького Граду

7 червня студенти літніх програм Міжнародного Союзу Молоді побували на екскурсії у музеї Празького Граду, щоб своїми очима побачити те, що описується у сотнях путівників для туристів.

Празький Град – це замковий комплекс, розташований між районами Петршин і Мала страна. Щоб потрапити в Празький Град для початку потрібно пройти через помпезні, притягуючі погляд, Митіашеви ворота. Хоча ми вже були на території на пішій оглядовйі екскурсії, присвяченій предметам архітектури, в цей раз ми повернулися, щоб приділити час Празькому Граду всередині.

На території, крім інших споруд, знаходиться королівський палац, який на сьогоднішній день не слугує своєму прямому призначенню, але функціоную як музей для туристів – вже п’ятнадцять років тут відкрито виставку, присвячену історії всього Празького Граду. Крім старовинних експонатів зі скарбниці замку, що розповідають про життя аристократичної верстви чеського суспільства, тут також демонструються предмети побуту простих обивателів, вчених і ремісників.

Королівський палац був побудований ще в далекому XII столітті – на жаль, на сьогодні від первісного вигляду палацу зберігся тільки звід підземного поверху, частина зовнішньої стіни, а також руїни, що залишилися від романської вежі.

Екскурсія справила на студентів незабутнє враження – старовинний дух середньовіччя, величність самої споруди королівського палацу і предметів королівський розкоші нагадали хлопцям та дівчатам, що вони знаходяться в найстарішому місті Європи з багатою історією. На першому поверсі палацу раніше розташовувалися тронний зал з п’ятьма вікнами і кімната князя. На оглядовому майданчику Празького Граду студенти зробили багато групових фото на фоні Прашги, де  щасливі посмішки студентів.

Ми хотіли б ще раз подякувати всім учасникам екскурсії і нагадати, що літні програми – це не тільки освітня програма з мовними заняттями з носієм, а й насичена екскурсійна програма по Празі і іншим містам Європи. Студентам не доводиться нудьгувати – ми робимо все можливе, щоб поєднати приємне з корисним і максимально урізноманітнити дозвілля студентів Міжнародного Союзу Молоді.

Нижче спеціально для вас ми виклали докладний фотозвіт “У музеї Празького Граду”, в якому відображені головні моменти з нашої екскурсійної прогулянки з досвідченим гідом. Частина фотографій прогулянок зі студентами ми регулярно викладаємо в Інстаграм.