Курс чеської: 27.05.2019

Вручення мовних сертифікатів в ЧВУТ

27 травня для студентів річних навчальних програм для студентів Міжнародного Союзу Молоді відбулося урочисто вручення мовних сертифікатів в ЧВУТ з чеської мови.

Багато хто сумнівається – чи така проста задача вивчити чеську мову з нуля всього за один рік? Ми відповідаємо – так, це можливо за наявності досвідченого викладацького складу і індивідуального підходу до кожного студента. Важливу роль зіграв той факт, що перебуваючи в столиці Чехії – Празі цілий рік, студент має можливість практикувати чеську мову з носіями цілодобово: починаючи кафе і супермаркетами, закінчуючи гуртожитками ЧВУТ, де проживає студент. Ці два компоненти – правильна мовна база і постійна практика протягом усього року – дві складові частини успішної здачі мовного іспиту на тому рівні, який пізніше дозволить студенту навчатися чеською мовою і повністю влитися в студентський колектив не тільки ЧВУТ, але і будь-якого іншого вузу, куди студент захоче вступити.

Чеський технічний університет, заснований ще в XVIII столітті, сьогодні входить до світового рейтингу з 500 кращих вузів – відомо, що серед партнерів вузу є Єльський університет, Європейське космічне агентство ESA, а також Центр космічних польотів імені Годдарда, де знаходиться лабораторія NASA. В рамках навчання в університеті студенти можуть брати участь в програмах обміну та повчитися також в одному із зарубіжних університетів з численного списку університетів-партнерів ЧВУТ.

За цей навчальний рік студенти Міжнародного Союзу Молоді виконали величезну роботу, адже дуже непросто всього за дев’ять місяців підтягнути знання мови з нуля до рівня B2 і вище, на якому вже можна спілкуватися в швидкому звичайному для чехів темпі, читати навчальну літературу на чеській і розуміти зміст цілої лекції викладачів в університеті. Як би це складно не звучало, студенти впоралися на відмінно – іспит здав кожен!

МСМ пишається своїми учнями і бажає всім успішно вступити до обраних вузів. Ми віримо, що у вас обов’язково вийде і що знання, набуті за час проходження річного курсу, вам обов’язково знадобляться. Ну а поки пропонуємо вам ознайомитися з докладним фотозвітом “Курс чеської”. Не забувайте також, що ми є в Інстаграм.