Куди чехи люблять виїжджати на вихідних?

Постійне життя в Празі має прискорений темп і насичене масою подій. А ще тут проходять різні цікаві заходи. Це місто має все для комфортного життя і повноцінного відпочинку і вже довгий час займає перші ряди в рейтингах міст, які обов’язково варто відвідати, приїхавши в Європу.
А ось місцеві жителі зовсім не проти вибратися з міста у вихідні дні або на канікулах.

Отримуючи освіту в Чехії молоді люди, як і службовці з різних сфер, мають велике навантаження і вважають за краще проводити вільний час далеко від шуму, залишаючи право милуватися столичними пам’ятками туристам. Тому що, за межами Праги теж є на що подивитися.

Почати з того, що в Чехії абсолютно приголомшлива природа. Величні скелі та каньйони, мальовничі національні парки і заповідники, кристально чисті озера і водоспади – пейзажі навівають умиротворення і гармонію.

Чехія багата на торф’яні болота, які зробили зручними для відвідування, побудувавши прогулянкові доріжки, що закінчуються оглядовими майданчиками. А величний гірський масив Крконоше, який переходить на територію Польщі? Абсолютно неймовірне повітря і унікальні природні ландшафти збирають тисячі відпочиваючих. У теплу пору року тут можна помилуватися пейзажами, погуляти по лісах, які розташовані в нижній частині гір. Ну а взимку, це місце перетворюється в гірськолижний курорт, який гідно оцінений любителями активного відпочинку в тому числі і з інших країн.

Всесвітньо відомі чеські курорти не потребують особливого представлення. Унікальні комплекси, створені самою природою і спрямовані на те, щоб поправити здоров’я, мають багато шанувальників.

Архітектура Чехії дуже яскрава і має особливий стиль. Особливо вражають уяву фортеці і замки, стіни яких буквально дихають історією і відкриті для екскурсій всім бажаючим. Всередині деяких з них знаходяться виставкові зали з творами мистецтв.

Ну і не варто забувати про цікаве географічне положення Чехії. Що має кордони з Німеччиною, Польщею, Австрією і Словаччиною, вона дає можливість відправитися в подорож абсолютно в іншу державу зі своїми визначними пам’ятками, природними ландшафтами і культурними подіями. Час, витрачений на поїздку, мінімальний, а вражень – маса!

Contact Us

I consent to my data being store in line with the Privacy Policy