Красиве Старе місто: 02.08.2019 

красиве старе місто

Уперед досліджувати Прагу!

2 серпня студенти літніх програм Міжнародного Союзу Молоді відвідали красиве Старе місто і Карлов міст – головні визначні пам’ятки Праги, без яких, напевно, це місто було б не тим самим: тут збираються не тільки туристи, а й місцеві художники, майстри і просто продавці сувенірів, і саме тут можна відчути дух середньовічної Європи!

Ми, звиклі до сучасних будівель і щоденної поспіху бізнес-кварталів, стали забувати як це – опинитися на мить в місці, яке зовсім не схоже на наше повсякденне життя. Можна уявити, як по цих вуличках колись ходили королі і королеви, прості піддані і купці, і навіть – спеціально запрошені в місто алхіміки.

На Староміської площі, що колись була зосередженням економічного життя в Празі, студенти могли помилуватися на Тинський храм, а також на стародавні Астрономічний годинник – по-чеськи “Orloj”, який змусить вас зупинитися на мить і задивитися на хитросплетіння механізмів і середньовічні орнаменти . Фахівці вам скажуть, що на годиннику можна подивитися не тільки час і дату, а й всілякі астрологічні деталі, а також фази місяця, схід і захід сонця. На годиннику рухаються фігурки, найшокуюча з них, звичайно, фігурка Смерті у вигляді скелета, що нагадує про швидкоплинність часу.

Цікавий факт: Orloj – найстаріший в світі астрономічний годинник, чий механізм працює і по сьогоднішній день.

І як же побувати на Староміської площі і не відвідати знаменитий Карлів міст, на якому в будь-яку погоду товпляться натовпи туристів? Це не дивно, адже саме тут не тільки відкривається чудовий вид на Малу страну, але і розміщені тридцять статуй, дві з яких виконують бажання. Однак загадувати потрібно найпотаємніше!

Під час прогулянки студенти могли пригоститися солодкими трдельнікамі в цукрі, які продаються в Празі на кожному кроці, і зробити багато незабутніх фото. З фотозвітом “Красиве старе місто та Карлів міст” ви можете ознайомитися нижче. Не забувайте також підписуватися на наш Інстаграм, де ми регулярно публікуємо останні новини з життя і подій студентів, які знаходяться на програмах МСМ.