Карлові Вари: 27.06.2020

Карлові Вари msmstudy.ua

27 червня 2020 року студенти підготовчої програми МСМ вирушили у свою першу подорож після зняття карантину в Чехії. Цього разу їх чекала поїздка в Карлові Вари – найвідоміше чеське курортне місто. Всього за 2 години комфортабельний автобус довіз наших студентів у супроводі досвідченого гіда, професійного фотографа і дбайливих кураторів.

Батьком-засновником міста вважається чеський король Карл IV. Легенда свідчить, що саме в цих краях король, під час полювання, побачив молодого оленя. Він наказав спустити собак і наздогнати здобичу, проте олень втік від вершників і, опинившись на краю скелі, стрибнув в ущелину з густим паром і зник. Коли король зі своєю дружиною спустилися вниз за оленем, то виявили фонтан з гарячою водою, який бив з самої землі. Король помився в джерелі і відчув його цілющу силу: у нього перестала боліти нога і нити суглоби. Згідно з легендою відразу після цього Карл IV наказав побудувати навколо джерела село – сучасні Карлові Вари.

Наша ж поїздка в Карлові Вари була наповнена не тільки захоплюючими легендами, а й практичним знайомством студентів з цілющими джерелами міста. Всього в Карлових Варах налічується 12 термальних джерел і одне гейзерне. Екскурсовід показав студентам найпопулярніші з них. Також Карлові Вари відомі своїм кінофестивалем і смачними вафлями – оплатками.

Так, наша поїздка в Карлові Вари пройшла цікаво і захоплююче, студенти подивилися нове містоі наповнилися новими силами, адже вже цієї осені їх чекає їх перший рік в якості студентів чеських університетів!

Зв'яжіться з нами