Карлові Вари: 12.01.2020

Karlovy Vary msmstudy.ua

Карлові Вари є другим за популярністю чеським містом після Праги. Курорт відомий своїми лікувальними джерелами, а також тим, що саме тут щороку проходить знаменитий кінофестиваль, куди з’їжджаються зірки з усього світу.

Студенти зимових канікул МСМ вирушили на вивчення Карлових Вар 12 січня 2020 року. Гід насамперед розповів студентам історію міста. Мало хто знає, але раніше місто носило абсолютно іншу назву – Карлсбад. Його будівництво почалося на початку 14 століття за вказівкою Карла IV. Ходить легенда, що король порізав ногу неподалік від місця, де б’ють з-під землі джерела. Після того, як він промив рану лікувальною водою, вона зажила дуже швидко, і король вважав це Божим Даром. На місці цього джерела чеський король і побудував Карлові Вари.

Багато туристів знають про це місто завдяки відомому по всьому світу напою «Бехеровка», вафлям «оплатки» і міжнародному кінофестивалю. Але коли люди приїжджають познайомитися з містом, вони закохуються в його спокійні горбисті вулички, цікаву архітектуру і мальовничу місцевість. Тут кожен може розслабитися і просто насолоджуватися моментом, відкинувши всі негативні думки. Свого часу, щоб насолодитися спокійним відпочинком, гостями курорту ставали такі видатні діячі культури і мистецтва, як Гете, Паганіні, Лист, Вагнер, Фрейд, Тургенєв, Шиллер, Бетховен, Шопен, Гоголь і багато інших.

Після екскурсії студенти спробували воду з лікувальних термальних джерел. Її особливість в тому, що вона має однаковий хімічний склад, але в різних частинах міста у неї різна температура (від 30 до 75 ° C).

Всю поїздку студентів супроводжував фотограф, тому ви можете побачити своїми очима всю красу цього міста. Також у нас є Instagram, де ми публікуємо всі актуальні події.

Зв'яжіться з нами