Карлові Вари: 09.06.2019

Що можна подивитися в Карлових Варах?

9 червня у студентів літніх програм Міжнародного Союзу Молоді відбулася поїздка в знамениті Карлові Вари – не тільки місто лікувальних мінеральних джерел і безлічі оздоровчих комплексів, а й місце, де щорічно влітку проводяться кінофестивалі, на які відвідувачі з’їжджаються з усіх куточків світу. У фестивалі беруть участь сотні фільмів, кращі з яких отримують нагороду “Золотий глобус”.

За короткий час діставшись до Карлових Вар з Праги, в супроводі екскурсовода студенти почали свою прогулянку від автобусного вокзалу, де якого всього п’ятнадцять хвилин пішки до головних визначних пам’яток – як бачите, подорожувати по Європі дуже зручно і швидко.

У Карлові Вари не їздять, щоб провести час активно, – це місто відвідують, щоб оздоровитися і насолодитися атмосферою приємною розслабленості. Сюди не раз приїжджали знамениті люди, що бажали відновити здоров’я і набратися нової енергії для творчості і професійної діяльності, серед них: відомий психолог Зигмунд Фред, композитор Фредерік Шопен і навіть імператор Петро I!

Зараз, на відміну від Праги, тут зазвичай не зустрінеш компаній, що шумно святкують маленькі і великі заходи, однак тут люблять фотографуватися і відпочивати молодята. Іноді знамениту Садову колонаду перекривають для шлюбних церемоній – з боку виглядає дуже красиво і велично.

Місто почали будувати ще при Карлі XIV, але прославився воно лише через деякий час, коли до іноземців почали долітати новини про цілющу силу місцевих джерел, яких всього налічується понад 100 – деякі джерела були розташовані прямо на нашому маршруті. Екскурсовод показала студентам найзнаменитіші з них і розповіла на що в організмі впливає вода з того чи іншого джерела, серед властивостей яких – лікування від проблем травлення, а також від розладів нервової системи.

У місті також можна знайти музеї виробів зі скла та порцеляни, відвідати ресторанчики з місцевою кухнею, а також закупитися сувенірами та солодощами в магазині, де продають фірмові карловарські “оплатки” – тонкі круглі вафлі з найрізноманітнішими смаками.

Студентам сподобалася поїздка, як і те, в Карлових Варах панує атмосфера впевненості і спокою. Варто також згадати, що в місті дуже багато російськомовних туристів, до яких чехи ставляться привітно, завдяки чому всі відчували себе майже як вдома.

Для студентів МСМ ми спеціально підготували докладний фотозвіт “Карлові Вари”, який ви можете знайти за посиланням нижче. Також підпишіться на нас в Інстаграм, якщо хочете стежити за подальшими новинами про життя студентів.