Карлов Університет

Карлов Університет, історія якого налічує кілька сотень років, являє собою сукупність факультетів, на чолі з першоствореною – величним будівлею в самому серці Праги, що гордо носить звання найголовнышого і найстарішого навчального закладу Чехії. Однак незважаючи на усталені традиції, програма освіти в ньому не стоїть на місці. Це сучасний університет з усіма важливими складовими, працювати і вчитися в якому – справжня честь і показник високого рівня. Бажання отримати освіту в Чехії для україновнихкомовних починається саме завдяки йому. І це не дивно. Унікальна освітня програма складена таким чином, що матеріал для вивчення здається легким і доступним.

Що пропонує Карлів Університет абітурієнту?

Факультети на будь-який смак. Отримати знання тут можна в будь-якому напрямку. Фізико-математичний, юридичний, педагогічний, гуманітарний, медичний, соціальний, теологічний факультети включають в себе величезну кількість кафедр, тим самим надаючи дійсно великий вибір студентам.

Бажаючі отримати медичну освіту в Чехії найчастіше обирають Карлів університет. 6 програм на вибір – загальна медицина, фізіотерапія, сестринська справа, стоматологія, фармацевтика, біомедицина – випускають висококваліфікованих фахівців, які дуже швидко знаходять роботу.

До речі, безкоштовна освіта в Чехії в цьому навчальному закладі також є , але лише чеською мовою. Отримання знань англійською можливо на платній основі.

Вартість навчання в Чехії, в тому числі і в найвідомішому його університеті, досить прийнятна, особливо в порівнянні з іншими ВИШами і становить приблизно 4000 євро в рік. З огляду на те, які перспективи дає диплом університету, подібна сума цілком виправдана і це розуміють тисячі молодих людей, які щороку штурмують вступні іспити в надії поповнити ряди щасливчиків.

Вступивши до Карлового університету доступні зручні гуртожитки, стипендії від держави, новітні методики і навчальні посібники, найсучасніше обладнання для відточування практичних навичок і маса і цікавих подій у студентському житті!

Зв'яжіться з нами