IT спеціальності в Чехії

Як вступити до університету в Чехії? Цим питанням задаються випускники шкіл, для яких навчальний процес це не тільки важлива складова життя, а й хороша можливість розширити горизонти. І, як і кожна людина, що прагне до благоустроєного майбутньому, яка бажає отримати вищу освіту в Чехії дивиться на пропозиції університетів з розрахунком на те, наскільки перспективною буде та чи інша спеціальність. В останні роки явним лідером на ринку вакансій для молодих фахівців є, безсумнівно, сфера IT. Високі зарплати, можливість стрімкого кар’єрного зростання, та й просто вкрай цікава робота- мрія кожного випускника.

Найкращі університети Чехії надають можливість вивчити перспективні IT спеціальності молодим людям з аналітичним складом розуму і вічним бажанням до вивчення нового. Випускників з радістю приймуть на роботу не тільки найбільші компанії Чехії, їм будуть також раді і за кордоном.

Безкоштовну освіту в Чехії в сфері IT можливо отримати в ряді навчальних закладів. Зупинимося на найбільш відомих:

Чеський технічний університет. Система навчання відрізняється оригінальністю. Спочатку студенти вивчають загальну програму, а потім можуть вибрати один із шести напрямків. Хороший метод для того, щоб зрозуміти, до чого душа лежить найбільше. Крім інформаційної безпеки, веб-розробки і теоретичної інформатики студенти можуть вивчати електротехніку, машинобудування, транспортні процеси і інші напрямки на окремих факультетах, невід’ємною частиною яких є і інформаційні технології.

Чеський аграрний університет. Кафедра Інформаційних технологій та Інформаційної інженіріі пропонують макисмально практико-орієнтовані програми, з урахуванням останніх досягнень в цій сфері. Випускники, у відповідності з останніми статистичними даними, успішно працевлаштовуються як у приватному, так і в державному секторі.

Карлів Університет. Випускники цього університету, згідно з дослідженнями, максимально задоволені тим, як склалося життя після захисту диплома. Факультет фізмату включає в себе безліч напрямків – від програмування і безпеки програмного забезпечення до біоінформатики.

Університет Масарика. Розташовується в Брно – невеликому місті на південному заході Чехії, Південно-Моравському краї. Факультет інформатики цього університету пропонує дуже цікаві напрямки, такі як: біоінформатика, хімічна інформатика, прикладна математика, географічна картографія, комп’ютерні системи і обробка даних та багато іншого.

Не дивлячись на те, що перелік програм, котрі викладаються чеською мовою ширший, навчання в Чехії в сфері IT також можливе і англійською мовою, яке так само пропонується деякими навчальними закладами.

[contact-form-7 404 "Not Found"]