HOTEL INSTITUTE MONTREAUX (Швейцарія)

Для навчання та проживання у Швейцарії, як у багатомовній країні, безумовно, необхідно володіти іноземними мовами, серед яких найчастіше зустрічаються англійська, німецька, італійська та французька. Ця країна чудово підходить для здобуття освіти та проживання у всіх відносинах: комфортний клімат, безпечна та спокійна обстановка, неймовірно красива природа, дружелюбне місцеве населення, високий рівень життя та всіх видів сервісу, прекрасне географічне розташування і сусідство з європейськими країнами, куди кожен може безперешкодно подорожувати . Але головна перевага Швейцарії для тих, хто хоче працювати у сфері готельного господарства та туризму, – це можливість здобути висококласну освіту світового рівня.

Hotel Institute Montreux, розташований у центрі швейцарського міста Монтре на березі Женевського озера, є провідною школою у сфері готельного бізнесу, входить до альянсу освітніх закладів у сфері гостинності – Swiss Education Group. Інститут пропонує студентам бакалаврські та магістрські програми, а також можливість отримання подвійного диплому. А додатковим задоволенням для кожного студента буде прекрасний вид з вікон навчальних аудиторій – гірський пейзаж Альп і культурно-історична частина Рів’єри.

Hotel Institute Montreux акредитований Асоціацією шкіл та коледжів Англії, Асоціацією готельних шкіл Швейцарії, Американською Асоціацією готелів, а також Міжнародною Асоціацією експертів у галузі туризму. Звідки б ви не приїхали на навчання, ви почуватиметеся комфортно, тому що національний студентський склад представлений більш ніж 40 країнами світу.

Завдяки отриманим знанням в інституті випускники отримують високі посади в індустрії готельного бізнесу по всьому світу, володіють навичками в управлінні людськими ресурсами, фінансами, знають декілька іноземних мов.

Навчальні програми, які включають незамінні дисципліни з управління в індустрії розкоші та маркетингу, розроблені спільно з провідними компаніями та лідерами у сфері готельного бізнесу та туризму. Вагомою перевагою навчання у HIM також є оплачувані практичні стажування тривалістю 4-6 місяців, протягом яких більшість студентів знаходять своїх майбутніх роботодавців.

До найбільш популярних навчальних програм в Hotel Institute Montreux належать:

  • готельний менеджмент;
  • міжнародний бізнес;
  • менеджмент.

Студентам для проживання пропонуються комфортні кімнати стандартного типу та кімнати підвищеного комфорту на базі колишніх 5* готелів.

Інститут надає не тільки високоякісні програми навчання та прекрасні умови для проживання, але й організовує культурні та спортивні заходи як у Швейцарії, так і в інших країнах Європи.

Декілька разів на рік понад 60 роботодавців, в особі представників іменитих компаній з усього світу, приїжджають до інституту з метою набору майбутніх працівників. International Recruitment Forum – міжнародний рекрутинговий форум, який організовує Swiss Education Group, надає студентам Hotel Institute Montreux чудові можливості у побудові майбутньої кар’єри.

Зв'яжіться з нами