Хіміко – Технологічний Університет

Чехія – прекрасна країна з великими можливостями для амбітних молодих людей, які хочуть заявити про себе. До уваги абітурієнтів пропонується безліч навчальних закладів, які надають шанс отримати вищу освіту в Чехії всім бажаючим.

Університети Чехії мають бездоганну репутацію, якісні і цікаві освітні програми, а також безліч додаткових переваг, спрямованих на те, щоб студент відчував себе максимально комфортно.
На сьогоднішній день великим попитом користуються науки майбутнього, пов’язані з новими розробками в сфері хімічних технологій і технічному напрямках. Такі престижні ВНЗ як Чеський технічний університет, Чеський аграрний університет, Карлов Університет мають факультети з технічним ухилом і дають перспективу отримати перспективну професію. Однак особняком на їх тлі варто, безумовно, можна вважати саме Вищу Школу Хімічних Технологій.

Це величний навчальний заклад з багатою історією існує окремо від Чеського Технічного Університету з 1952 року і за минулі роки набуло найвищих світових рейтингів для тих, хто жадає отримати, в тому числі безкоштовну освіту в Чехії.
На даний час Вища Школа Хімічних Технологій включає в себе 4 факультети, які мають в цілому 29 кафедр і запрошує вивчати хімічну інженерію, харчову промисловість і біохімію, хімічну технологію, аналітичну хімію, а також масу інших цікавих напрямків. Педагоги закладу володіють великими знаннями в своїй області і прекрасними організаторськими здібностями, підходячи до викладання творчо і показуючи вищу майстерність у вмінні зацікавити студентів.

Можливість навчання на англійській мові є у всіх ВНЗ, які тримають високу планку і відкривають свої двері для абітурієнтів з різних країн. Для студентів, які планують навчатися чеською мовою, підготовка і вивчення чеської також може відбуватися на базі навчального закладу, в свою чергу Вищої Школи Хімічних Технологій надає таку можливість. Це є хорошою практикою відчувати себе найбільш зручно, комфортно і розкуто після вступу до вузу.

Освіта в Чехії доступна кожному! Якщо ви маєте найсерйозніші плани, ви націлені йти тільки вперед, а також бажаєте отримати доступ до якісних знань – Університети Чехії – це найвдаліший вибір!

Contact Us

I consent to my data being store in line with the Privacy Policy