Екскурсія вузами: 10.07.2019

екскурсія вузами праги

Відкриваємо майбутнє разом з МСМ

10 липня відбулася екскурсія вузами Праги, в рамках якої наші куратори провели студентів літніх канікулярних програм Міжнародного Союзу Молоді найпрестижнішими навчальними закладами в Чехії, серед яких Вища школа економіки (ВШЕ), Чеський технічний університет (ЧВУТ), Чеський аграрний університет (ЧЗУ) , а також детально розповіли, чим відрізняється той чи інший вуз, показали як виглядають гуртожитку, в яких студенти зможуть жити після успішної сдачі іспитів, а також відповіли на всі додаткові питання про доступні спеціальностях і тонкощах річної і піврічної підготовки від МСМ для того, щоб поступити:

Як можна поступити в чеський вуз на бюджет?

Як швидко і ефективно вивчити мову, на якій буде навчатися студент ?

Які вигоди від того, що ви станете студентом саме чеського вузу?

Нагадуємо, що студенти чеських вузів мають масу переваг, серед яких можливість працювати і стажуватися в компаніях Чехії, а також подорожувати країнами Шенгенського простору.

Але вступити в чеський вуз – це не єдина можливість! Чи знали ви, що можна отримати одразу два дипломи за три роки, навчаючись спочатку в Чехії, а потім у вузі іншої країни – Канади, Швейцарії і навіть США? Екскурсія по вузам Праги також висвітлила це питання, де куратори розповіли на яких спеціальностях можлива така подвійна програма навчання. Це не тільки непогана економія часу і грошей, а також інтенсивна практика чеської та англійської мови протягом усієї навчальної програми. Це означає, що крім практичних знань за фахом, студенти набувають неоціненний досвід комунікації іноземною мовою, який згодом допоможе вигідніше влаштуватися на ринку праці.

Багато зі студентів приїжджають на наші літні освітні програми не тільки, щоб отримати нові враження і знання, а й щоб визначитися з майбутнім вузом для навчання. Курси МСМ у Празі – відмінна можливість побачити університети на власні очі, зануритися у студентську атмосферу та полюбити Чехію раз і назавжди.

З докладним фотозвітом з екскурсії ви можете ознайомитися за посиланням: