Поїздка в Бастай: 20.10.2018

Відвідування національного парку в Німеччині

20 жовтня 2018 року, підбадьорені теплим осіннім сонцем, студенти річних підготовчих курсів Міжнародного Союзу Молоді вирушили в нову подорож. Цього разу студентів чекала екскурсія в Саксонську Швейцарію – національний природний парк, який розташувався на кордоні Чехії та Німеччини, зовсім недалеко від Дрездена.

У цій дивовижній області розмістилися Ельбські Піщані гори, утворюючи собою неймовірно красивий природній туристичний атракціон. Найвідоміша споруда німецької сторони парку – Бастайскій міст, який був побудований у 1824 році з дерева, і вже в 1951 році його матеріал був замінений на піщаник. Це насправді магічне місце набуває нової чарівності з барвами золотого осіннього листя та блакитним сяйвом Ельби. Колись ця область була включена в оборонне кільце замку Нойартен, завдяки своїм скелястим горам і лісовій місцевості.

Крім незабутніх видів в Бастай, студенти також відвідали відому фортецю Кенигштайн, без якої не обходиться не одна екскурсія в Саксонську Швейцарію. Під час Першої Світової війни в фортеці знаходились полонені офіцери і солдати, зараз же це цікавий пам’ятник архітектури і культури. Студенти Міжнародного Союзу Молоді погуляли по давніи вуличкам фортеці, скуштували національних німецьких страв з квашеною капустою, насолодилися останнім теплими променями осіннього сонця, і повні сил і енергії повернулися назад до Праги, де їх знову чекають цікаві заняття в університетах і в мовній академії МСМ.