В Празький Град: 28.09.2019

екскурсія в Празькй Град msmstudy.com.ua

28 вересня, через перший тиждень навчання, студентів річних підготовчих курсів МСМ очікувала ще одна цікава екскурсія в Празький Град. Разом з екскурсоводом, професійним фотографом і куратором студенти вирушили вивчати краси вже іншого берега Праги.

Мала Страна – ще один історичний район Праги, який розташувався між двома пагорбами міста: пагорбом, на якому знаходиться відомий Празький Град, нинішня резиденція президента, і пагорбом Петршин, місцем поклоніння Перуну в язичництві.

Екскурсія в Празький Град почалася з цікавою прогулянці в саду у чеського сенату, який називається Вальдштейнский сад, з однойменною палацом на його території. Палацовий комплекс був побудований в роках 1623-1630 фельдмаршалом Альбрехт фон Валленштеном на місці 26 особняків і 6 садків. На вході в парк красується фонтан з бронзовою статуєю Нептуна, а по його території розгулюють горді павичі. Студентам пощастило з погодою – в Празі світило тепле сонечко і вони змогли вдосталь насолодитися прогулянкою.

Відразу після відвідування палацового саду, разом з екскурсоводом студенти МСМ вирушили далі в Празький Град, колись резиденцію всіх чеських королів. Варто також відзначити, що 28 вересня в Чеській Республіці святкують державне свято – день чеської державності, також відомий як день святого Вацлава. В цей день всі магазини площею понад 200 квадратних метрів були закриті, зате свої двері відкрили всі державні установи країни, в тому числі і Празький Град. Так що і так улюблене туристами місце в цей день було оточене ще більшим натовпом бажаючих доторкнуться до багатовікової історії і приголомшливою архітектури.

Собор Святого Віта – візітна картка не тільки Граду, але і самої Праги, вважається перлиною європейської готики і національною святинею всієї Чехії. На цьому місці ще в 925 році той самий святий Вацлав поставив першу ротонду, а вже через 400 років тут почалося будівництво нинішнього собору, яке закінчилося аж в 1844 році. Тільки уявіть собі, будівництво тривало понад 500 років! Але побачивши собор на властні очі, ви точно переконаєтеся, що 500 років не пройшли даремно. Найвища точка собору – шпиль довжиною в 124 метра, а південна вежа досягає висоти в 96 з половиною метрів. Вікна собору прикрашені вітражами, на одному з них представлені роботи знаменитого художника Альфонса Мухи. Собор не залишає нікого байдужим, не виключенням стали і наші студенти.

Більш детальна екскурсія вже всередині комплексу Празького Граду їх чекає завтра, але зараз ми пропонуємо помилуватися веселими обличчями студентів, які були присутні на екскурсії. Переходите по кнопці внизу, але і не забувайте про наш Instagram, де ми також ділимося свіжими фото.

Зв'яжіться з нами