ВНЗ Чехії: 10.01.2020

Екскурсія по вузам Чехії msmstudy.eu

Завжди краще побачити один раз, ніж сто разів почути, тому екскурсія по ВНЗ Чехії була корисна студентам зимових канікул МСМ, які планують навчання за кордоном. Разом з кураторами студенти відвідали найкращі університети Праги – ЧВУТ і ЧЗУ.

Навчання за кордоном – це, безумовно, незабутній і незрівнянний досвід. Але це серйозний крок, який потрібно ретельно обдумати, для початку потрібно розібратися у всіх нюансах, вибрати відповідний університет, ознайомитися з освітньою програмою і дізнатися про вступні іспити.

Чеський Технічний Університет  (ЧВУТ) є найкращим технічним ВНЗ Чехії з багатою і багаторічною історією, він входить в глобальний рейтинг провідних університетів світу. Отримати технічну освіту, значить, забезпечити собі перспективне і впевнене майбутнє. Студенти дізналися про всі тонкощі надходження і вступних іспитах. Як виявилося, вступити до ЧВУТ не так складно, як здається на перший погляд.

Чеський Аграрний Університет (ЧЗУ) починаю свою історію з 1906 року. Зараз на території університету розташований вдосконалений комплекс, який надає висококваліфіковані знання і комфортні умови для проживання студентів, відпочинку і заняття спортом. Тут можна отримати спеціальність в області агротехніки, лісотехніки, економіки, екології, інформатики та менеджменту.

Навчання в Європі надає студентам величезну кількість перспектив. По-перше, у всіх державних університетах діє програма обміну Erasmus. По-друге, після закінчення ВНЗ перед випускниками відкриваються двері в великі міжнародні компанії. По-третє, ВНЗ Чехії дають фундаментальні знання, і всі викладачі є провідними експертами своєї області.

Студенти дізналися багато корисної інформації, оглянули кампуси і аудиторії університетів. Нижче ви можете ознайомитися з фотозвітом з екскурсії. Не забувайте також підписатися на наш Instagram, щоб бути в курсі всіх подій МСМ.

Зв'яжіться з нами