Екскурсія по Влтаві: 11.07.2019

студенти на річковій прогулянці Влтавою липень 2019

Чарівна година на річці Влтаві

11 липня у студентів  МСМ ті їх кураторів відбулася екскурсія по Влтаві. За час годинної прогулянки на теплоході у всіх учасників літньої програми МСМ (табір бойових мистецтв, танцювальний табір, табір тенісу, фітнесу, футболу, і різноманітні мовні програми) була можливість поспілкуватися, і, сидячи за столиками з чашкою гарячого чаю, помилуватися на Карлів міст , Вишеград і Празький Град з незвичайних точок огляду. Ця екскурсія вже давно полюбилася всім студентам, які приїжджають в Прагу на літні, осінні, весняні і навіть зимові канікули. Адже з палуби корабля Прага красива в будь-який час року!
Студенти відвідали відкриту палубу, подихали свіжим річковим повітрям і сфотографувалися на тлі мальовничого берега Влтави. Годинна прогулянка пролетіла непомітно, а хлопці та дівчата змогли познайомитися ще ближче і дізнатися багато нової інформації про столицю Чехії. Екскурсія по Влтаві була не тільки пізнавальною, але і дуже веселою. Куратори МСМ урізноманітнили прогулянку, вбравшись в смішні костюми покемонів, тварин, клоунів та інших персонажів, а також з радістю позичили студентам костюми для креативних і незвичайних фотографій, які можна показувати родичам або викласти в Instagram.
Після річкової прогулянки студенти, прогулявшись ще трохи по центру Праги, повернулися до гуртожитків в прекрасному настрої від того, як добре відпочили, та були готові до нових занять і цікавих подорожай, що ще чекають їх попереду.

Команда МСМ щиро сподівається, що студентам сподобалася ця екскурсія. Попереду їх чекає ще багато цікавих екскурсій, насичених занять, нових знайомств і незабутніх вражень!