Дрезден: 08.06.2019

похздка в Дрезден

Студенти відвідали одне з міст світової історії

8 червня у студентів літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді відбулася пізнавальна поїздка в Дрезден в Німеччині. Цікаво, що на місці призначення студенти опинилися менш ніж через дві години, після того, як сіли в комфортабельний автобус з кондиціонером, що ще раз доводить доцільність отримання освіти саме в Чехії. Звідки ще ви зможете так швидко дістатися до найвідоміших міст Європи, як не з Праги?

До столиці федеративної землі Саксонії, здавалося б, рукою подати, але ось ми вже в Німеччині – зовсім іншому світі серед німецької культури та історичних пам’яток. Влтава, по водах якої хлопці та дівчата каталися раніше на теплоході, – є лівою притокою річки Ельби, на якій стоїть Німеччина. Таким чином ці дві країни пов’язані не тільки історично, але ще і географічно. Хоча сусідство Німеччини і Чехії не завжди було  добрим, особливо після розвитку подій Другої світової війни, сьогодні країни знаходяться в хороших відносинах, і Німеччина радісно вітає туристів з Праги.

Екскурсовод розповіла багато цікавих фактів про Дрезден. Ми вже знаємо, що Німеччина – один зі світових лідерів в автомобільному виробництві, і якщо відомо, що в Берліні випускається BMW, то Дрезден славиться тим, що тут виготовляють Фольксваген.

Цікавий факт: Дрезденська долина Ельби, як і Празький Град, також знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Місто здивувало студентів МСМ своєю красою, коли вони тільки під’їжджали до Дрездену, який ще називають “Флоренцією на Ельбі” завдяки різноманітності архітектури в бароковому стилі і великій кількості зібраних творів мистецтва в знаменитих галереях, розташованих в Цвінгері, який відвідали студенти.

Цвінгер – палацовий комплекс побудований з ініціативи Августа Сильного як місце зберігання королівських цінностей: предметів мистецтва, дорогоцінного посуду і цінних книг. Відомо, що під час Другої світової війни велика частина Дрездена, як і Цвингера, була зруйнована і практично відновлена ​​заново з руїн. Майже недоторканим залишилося тільки панно “Хода князів”, викладене з плиток порцеляни на одній зі стін княжої резиденції.

Поїздка пройшла насичено і цікаво: студенти прогулялися по головних вулицях міста, спробували місцеву кухню і закінчили поїздку в радісному настрої. Нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з докладним фотозвітом “Пізнавальна поїздка в Дрезден”. Також не забувайте, що ми завжди викладаємо новини про студентське життя в Інстаграм.