День Спорту: 05.07.2019

денб спорту мсм

Заняття спортом, які приносять радість!

У п’ятницю, 5 липня Міжнародний Союз Молоді організував для своїх студентів літніх освітніх програм Активний День Спорту – унікальну можливість взяти участь в одному зі спортивних заходах від МСМ. Для студентів цей день став перепочинком від насиченої навчальної та культурної програми, під час якого вони змогли познайомитися з новими для себе видами спортивних навантажень.

Щоб займатися спортом ефективно фахівці радять вибирати те, до чого лежить душа і не примушувати себе до важких фізичних навантажень тоді, коли організм ще не готовий або просто не хоче її прийняти. Заняття не повинні бути виснажливі, а найоптимальніший результат можна отримати, коли фізичне навантаження відбувається непомітно, наприклад, якщо ви захоплені заняттям або грою. Саме тому ми запропонували студентам кілька командних та інших веселих видів спорту на вибір, щоб вони могли підтримувати свою фізичну форму без думок про нудьгу, які виникають перед звичайними уроками фізкультури.

Девіз цього спортивного дня – “Вибирай що до душі!” Теніс на відкритому повітрі, що розвиває швидкість і координацію, командний баскетбол, футбол і навіть – плавання в басейні для тих, хто хоче врятуватися від празької спеки і зміцнити плечові м’язи. Для прихильників самостійного підходу до спорту, коли студент воліє контролювати і змінювати навантаження на різні групи м’язів, була можливість відвідати спортивний зал в будь-який час протягом дня.

Наша мета – зробити так, щоб студент приїхав з Праги не тільки з новими знаннями, але з хорошими враженнями від поїздки! Крім надання освітньої програми, МСМ робить стежить за фізичним розвитком студентів і підтримання їх здоров’я.

Крім усього іншого, такі спортивні дні – відмінна можливість завести дружбу з такими ж студентами з інших країн! Тепла і сонячна погода багато в чому сприяла, щоб хлопці та дівчата займалися спортом на свіжому повітрі в колі друзів. Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом “Активний День Спорту” – частину фото ви також знайдете в Інстаграм.