Чому варто побачити Прагу взимку

girl holds skates msmstudy.eu

Прага прекрасна в будь-який час року: казкова атмосфера залишається тут цілий рік! Але якщо у вас був шанс побачити Прагу взимку – ви щаслива людина і в цій статті ми пояснимо вам, чому.

Багато хто думає, що подорожувати Центральною Європою краще у весняно-літній період, але це абсолютно неправильно! Прага взимку дуже комфортна: середня температура – 1 ° С, і зазвичай вона не опускається нижче -2 ° С, що дуже корисно для приємних прогулнок. А Чехія, загорнута в снігову ковдру, – справжня магія, яка робить вас учасником романтичної різдвяної казки!

Прогулянки по Празі

Празькі визначні місця у всьому світі: Празький замок, Стара міська площа, Карловий міст, Вацлавська площа, собор Святого Віта та багато інших. Взимку прогулянка по Празі принесе не меншу насолоду, особливо якщо місто засіяне снігом. Прага взимку відкривається повністю з іншого боку – місто, здається, загорнене загадкою. Стара міська площа – жива різдвяна листівка, нікого не залишить байдужим! Величний Карловий міст виглядає ще загадковішими зі своїми релігійними скульптурами, присипаними снігом при місячному світлі.

winter Prague msmstudy.eu

Гірськолижні курорти

Чехія – гірська країна, тому любителі екстремальних видів спорту та лиж можуть знайти курорт на власний смак. Після прогулянок і смачних обідів у Празі, саме час підкорити засніжені гірські вершини!

Покупки

Новорічні розпродажі – приємна мрія шопоголіка в реальності! Продажі осінньо-зимових колекцій починаються у грудні та тривають до кінця лютого. Чеські бренди є гарантом якості, особливо відоме чеське взуття. Знижки в період розпродажів досягають до 70%. Ви можете відвідати величезні торгові центри, як Palladium, Fashion Arena, Centrum Chodov, або невеликі автентичні чеські магазини в центрі міста.

Різдвяні ярмарки

Різдвяні ярмарки проходять у Празі цілий місяць! Святкові прикраси, вистави, вулична їжа – все це варто побачити на власні очі. Прогулявшись по Празі, ви можете погрітись сваржаком (гарячим вином) з корицею та солодким тридельником або спробувати деякі відомі національні закуски: сосиски, вареники, квашену капусту або картопляні чіпси. На ярмарках продається дуже багато смачної їжі (випічка, мед, медовина), іграшки та прикраси ручної роботи та численні сувеніри з Праги.

man on the snowboard msmstudy.eu

Якщо ви замерзли

Якщо вам набридло ходити або ви замерзли, радимо оглянути багато музеїв Праги!

Знаменита чеська національна галерея, яка складається з декількох палаців та виставкових комплексів, Національний технічний музей, а також музей Кампа вимагають обов’язкового відвідування. Музеї працюють цілий рік, перерваючись лише на Різдво. Для студентів є великі пільги та знижки, а стандартний вхідний квиток можна придбати в межах 10 євро.

Ковзанка

Якщо ви перебуваєте в Празі з дітьми, завжди відвідуйте каток, який порадує не тільки дитину, а й дорослого! Взимку багато катків під відкритим небом з’являються в Празі, в центрі міста або біля ярмарків.

Відвідавши Прагу взимку, вам захочеться знову поринути у цю чарівну атмосферу! А для того, щоб залишитися в ньому, вибирайте освітні програми від МСМ, і казка стане частиною вашого повсякденного життя!

Зв'яжіться з нами