Чеський Крумлов

Молодь, яка отримує освіту в Чехії, має доступ до широкої культурної програми, всіляких цікавих заходів і вивчення незвичайних, відомих на весь світ пам’яток. Не дарма Чехію називають музеєм під відкритим небом. Список природних заповідників та архітектурних об’єктів, що знаходяться у цій прекрасній країні, дійсно вражає. І якщо вже мова зайшла про останні, безсумнівно варто звернути пильну увагу на абсолютно неймовірне місце Південночеського краю – місто Чеський Крумлов.

Крумлов має багату історію. Пройшовши через безліч військових конфліктів, починаючи з часів середньовіччя і закінчуючи темним періодом Другої світової війни, в даний час місто повністю відновлене і має статус відомого туристичного центру.

В Чеському Крумлові дійсно є на що подивитись. Це місце рекомендується для відвідування насамперед тим, хто дійсно любить історію. На вулицях Крумлова панує особлива атмосфера, а його історичний центр, з розташованою на головній площі ратушею, є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Архітектура Крумлова характерна для того часу, на який припав пік процвітання. Більшість будівель відбудовано в готичному стилі, в їх числі – неймовірної краси Костел Святого Віта і Крумловський замок – національна пам’ятка чеської культури. Також можна побачити будови в стилях ренесанс і бароко. Останній особливо популярний при реставраційних роботах того чи іншого значущого місця.

Чеський Крумлов щороку приваблює тисячі туристів, охочих відпочити від шуму мегаполісів і насолодитися заспокійливою тишею, отримавши при цьому справжнє естетичне задоволення. Свого аеропорту місто не має, дістатися можна з Праги. Час у дорозі становить приблизно 2 години. Завдяки тому, що Крумлов популярний серед туристів і відпочиваючих, тут можна знайти багато готелів для комфортного проживання.

Відвідування Чеського Крумлова можливо як в індивідуальному порядку, так і в складі екскурсійної групи і ця поїздка точно подарує масу незабутніх вражень!

[contact-form-7 404 "Not Found"]