Чеськи-Крумлов: 23.06.2019

чеськи-крумлов мсм

Відкриваємо для себе Чехію з іншого боку!

Напевно, всі звикли асоціювати Чехію саме з Прагою – іноді галасливою, іноді помпезною. Тут проводяться урочистості і сюди стікаються люди з усього світу за новими відкриттями і враженнями. Але що якщо ми скажемо, що є інша Чехія? Маленька і затишна, така ж історична, але трішки відмінна від Праги? Ми переконалися в цьому, коли 23 червня у студентів літньої програми МСМ відбулася екскурсія в Чеський Крумлов, місто-пам’ятник ЮНЕСКО – другий за масштабами замковий комплекс в Чехії після Празького Граду, – Крумловський замок.

Дослідити Південну Чехію за межами Праги, і навіть спостерігати за її природою з вікна транспорту, – одне задоволення, та й доїхати до всього можна відносно швидко. Всього пара-трійка годин від Праги і ви потрапляєте в заповідний куточок, в якому розташувалися десятки будівель-пам’яток, завдяки чому місто визнано одним з найкрасивіших в Європі. Тут знаходиться старовинний бароковий театр, Плащовий міст, Костел Святого Віта і міська ратуша. Чеський Крумлов має цікаве розташування – з боків його, як і Прагу, огинає річка Влтава.

Крумловський замок – ще одна причина, чому такий маленьке містечко приймає так багато туристів, – в ньому знаходиться сорок будівель, в яких сусідствують відразу кілька архітектурних стилів – бароко, готика і ренесанс.

Чи можна залишитися після такого байдужим? Напевно, ні, адже Чеський Крумлов – справжній ковток свіжого повітря, в прямому сенсі цього слова – крім пам’яток, в місті дуже чиста екологія і є можливість насолодитися незайманою природою. Команда МСМ була рада супроводжувати своїх студентів в це місто і допомогти перейнятися красою старої Європи і її природи. У Чехії знаходится ще маса “зелених” місць, які ми теж рекомендуємо відвідати, такі як заповідник Шумава і Бланский ліс. Нижче ви можете ознайомитися з фотозвітом, який пояснить наш захват і напевно викличе в вас бажання відвідати вперше або ще раз повернутися в цей чудове місто.

На все добре і чекаємо вас на наших наступних екскурсіях!