Чехія увійшла до двадцятки найщасливіших країн у світі за версією ООН

Рейтинг було складено Мережею щодо прийняття рішень у сфері сталого розвитку ООН (SDSN) і складався не як завжди, на підставі опитування мешканців різних країн, а альтернативними методами, тому що під час пандемії проводити класичні соціальні опитування було неможливо: «Наша мета була двоякою. По-перше, зосередитися на впливі COVID-19 на структуру та якість життя людей. По-друге, описати та оцінити те, як уряд у світі вирішував проблеми під час пандемії», – розповіли укладачі рейтингу.

Чехія у списку посідає 18 місце, обігнавши США, Бельгію, Францію, Мальту, Арабські Емірати та понад сотню інших держав.

Таке високе місце в рейтингу нас анітрохи не дивує! Чехія справді дуже щаслива країна, а чехи – народ, який вміє насолоджуватися життям. Якщо десь і можна сказати, що середа – це маленька п’ятниця, то точно в Чехії: місцеві жителі не чекатимуть кінця робочого тижня, щоб приємно провести час із гарним настроєм! Також чехи точно знають, що ми працюємо, щоб жити, а не живемо, щоб працювати: вихідні з родиною на природі, поїздки до сусідніх міст із друзями, зустрічі у кав’ярні з колегами після робочого дня – це незмінний ритуал. Чеські жителі високо цінують особистий простір та право на відпочинок, зазіхати на які не дозволяється нікому.

Чехія дуже затишна, безпечна і красива країна, тут є все, що потрібно для щасливого та комфортного життя: приголомшлива архітектура, приємний м’який клімат, велика кількість робочих місць у великих міжнародних компаніях, високий рівень життя при досить низьких витратах, безкоштовна медицина та соціальне забезпечення, високі заробітні плати, велика кількість парків, скверів, дитячих майданчиків, а також, що важливо, низькі відсоткові ставки по іпотеці.

Приїжджайте до Чехії і особисто переконайтеся, наскільки прекрасна ця країна!

Зв'яжіться з нами