Чехія – найнижчий рівень безробіття в Європі

Чеська Республіка – країна зі стабільною економікою, високим рівнем життя та найнижчим рівнем безробіття в Європі. Це означає, що переважна більшість студентів, навіть тих, хто приїхав до Чехії з інших країн, знаходять роботу за спеціальністю вже на випускному році навчання і точно не залишаються без робочого місця після отримання диплома.

Чеська держава стабільно надає громадянам та мешканцям можливості для кар’єрного зростання, починаючи від свого заснування у 1993 році і до теперішнього часу. Для Чехії радше властива зворотна проблема, коли вакансій на ринку дуже багато, а от людей, здатних зайняти ці вакансії, не вистачає. Погана новина для роботодавців, але хороша для шукачів! Це означає, що вчорашні випускники можуть вибирати робоче місце з високою заробітною платою та найкомфортнішими умовами, такими як: страховий поліс, мульти-карта, що дозволяє займатися спортом у кращих спортклубах міста, оплачуваний лікарняний та відпустка, а якщо іншими словами – базовий соціальний пакет .

Саме життя в Чеській республіці обійдеться значно дешевше, ніж у сусідніх державах, таких як Німеччина, Австрія, Франція, Італія, а рівень життя при цьому тут набагато вищий у порівнянні з бюджетнішими Польщею та Румунією, але і з більш дорогими країнами, такими як Іспанія та Португалія.

В цілому економічне становище Чехії значною мірою визначається станом та розвитком її зовнішньоекономічних відносин, і особливо відносинами з Німеччиною, яка є найбільшим торговим та інвестиційним партнером Чехії. Тому якщо в процесі роботи на великому міжнародному підприємстві в Чехії ви зрозумієте, що хотіли б переїхати до Німеччини, то з великою ймовірністю ви зможете це зробити. Все завдяки тісній економічній співпраці двох країн і тому, що Німеччина володіє контрольним пакетом акцій багатьох чеських компаній.

Зв'яжіться з нами