CEZAR RITZ (Швейцарія)

Фахівці César Ritz Colleges (Швейцарія) задають найвищу планку подачі інформації в готельному бізнесі та сфері менеджменту. Коледж співпрацює з висококласними освітніми установами Великої Британії та США. Навчальний заклад відповідає високим стандартам якості, якими славиться швейцарська освіта.

Коледж входить до списку 10 найкращих світових вишів у сфері готельного бізнесу.

Випускникам бакалаврату (3 роки навчання) надається можливість отримати подвійний диплом: швейцарський та американський, а випускникам магістратури (2 роки навчання) – дипломи: Швейцарії та Великобританії.

Під час навчання студенти вивчають ще кілька мов (французьку та німецьку), а також, мають можливість розробити власний бізнес-план за допомогою досвідчених викладачів.

Майбутнім студентам надається можливість обрати місто, в якому вони будуть навчатися, та познайомитися з унікальною регіональною особливістю швейцарської культури, а також пристосуватися до менталітету громадян Європи.

Коледж має три кампуси: у Ле-Буврі (франкомовному кантоні), у Люцерні (німецькомовному кантоні) та Бризі (німецькомовному кантоні, де навчаються на магістерських програмах). У кожному регіоні студентам надаються ідеальні умови для навчання та відпочинку, а також можливість брати участь у різноманітних соціальних, культурних та спортивних заходах для студентів.

Тісні партнерські відносини коледжу з лідируючими світовими компаніями (Hyatt, Langham, Marriott, Swiss, Accor і так далі) дозволяють всім студентам проходити стажування у відомих готелях та ресторанах по всьому світу, з отриманням заробітної плати, а згодом і отримати пропозицію про роботу в готельно-ресторанних комплексах класу люкс.

У César Ritz Colleges дотримуються всіх традицій філософії легенди готельного бізнесу – Цезаря Рітца, і відповідають усім стандартам сучасної готельної індустрії на найвищому рівні.

Зв'яжіться з нами